Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
16. marts, 2016
Drukāt

Slimnīcā nonāk pusaudze alkohola reibumā ar uzvedības traucējumiem (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Mediķi otrdien snieguši palīdzību 16 gadus vecai jaunietei, kura bijusi alkohola reibumā un ar uzvedības traucējumiem, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja.

Jauniete tikusi nogādāta slimnīcā.

Savukārt Zemgalē 13 gadus vecs puisis nokritis no koka. Mediķi viņam konstatējuši rokas lūzumu. Cietušais ticis nogādāts slimnīcā.

Vidzemē otrdien medicīnas iestādē nokļuvusi gadu veca meitene, kura bija norijusi plakano bateriju.

Kopumā aizvadītās diennakts laikā NMPD reaģējis uz 1210 notikumu, no kuriem 161 bija saistīts ar traumām.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ak,vai,cik eleganti! Atbildēt

    Piedzēruša pusaudža huļigāniskas izdarības sauksim par uzvedības traucējumiem?Lai tikai nepārkāptu (palaidnīga) bērna (?) tiesības?Tad jau visai drīz pēc šiem ziediņiem sagaidīsim vēl skaistākas odziņas.

  2. Bija gadijiens kad nedaudz lietojusi alkoholu nepilgadīgā Salaspils policista palīgs GGGGG aizturēja neziņojot vecākiem izsauca ātros un nogādāja uz tvaika ielu. Naktī. Tur uzreiz mēģināja sašpricēt , kad jauniete kliedzot protestēja pret šprici apzinoties par sekām tad uzskatija to par neadekvātu uzvedību. Viņa savu panāca. Nesašpricēja, bet lika norīt tableti no kuras vēlāk palika slikti. Tāda lūk ir mūsu medicīna!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+