Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
25. oktobris, 2014
Drukāt

Slimnīcā nonākuši četri cilvēki ar ķermeņa atdzišanu

Foto-Dainis BušmanisFoto-Dainis Bušmanis

Pagājušajā diennaktī slimnīcā nonākuši četri cilvēki ar ķermeņa atdzišanu, aģentūrai BNS pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Zemgalē 25 gadus vecs vīrietis strādājis ar motorsūkni akā. Vīrietis saelpojies dūmus un viņam bijusi viegla ķermeņa atdzišana. Cietušais nogādāts slimnīcā.

Latgalē 50 gadu vecs vīrietis mediķiem stāstījis, ka alkohola reibumā iekritis upītē. Vīrietis nogādāts slimnīcā ar ķermeņa atdzišanu līdz 34,5 grādiem.

Vēl viens 50 gadu vecs vīrietis Latgalē atrasts guļam zemē bez āra drēbēm. Viņa ķermeņa temperatūra jau bija sasniegusi 28 grādus. Mediķi pieļauj, ka vīrietim radušies pēkšķi smadzeņu asinsrites traucējumi, tāpēc viņš nokritis zemē un nav spējis saviem spēkiem piecelties vai izsaukt palīdzību. Vīrietis nogādāts slimnīcā.

Savukārt Rīgā 44 gadus vecs vīrietis atrasts guļam ārā alkohola reibumā. Vīrietis nogādāts slimnīcā ar ķermeņa atdzišanu un plaukstu apsaldējumu.

Pagājušajā diennaktī NMPD saņēmis 1078 izsaukumus, no kuriem 195 bija saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+