Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
25. oktobris, 2014
Drukāt

Slimnīcā nonākuši četri cilvēki ar ķermeņa atdzišanu

Foto-Dainis BušmanisFoto-Dainis Bušmanis

Pagājušajā diennaktī slimnīcā nonākuši četri cilvēki ar ķermeņa atdzišanu, aģentūrai BNS pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Zemgalē 25 gadus vecs vīrietis strādājis ar motorsūkni akā. Vīrietis saelpojies dūmus un viņam bijusi viegla ķermeņa atdzišana. Cietušais nogādāts slimnīcā.

Latgalē 50 gadu vecs vīrietis mediķiem stāstījis, ka alkohola reibumā iekritis upītē. Vīrietis nogādāts slimnīcā ar ķermeņa atdzišanu līdz 34,5 grādiem.

Vēl viens 50 gadu vecs vīrietis Latgalē atrasts guļam zemē bez āra drēbēm. Viņa ķermeņa temperatūra jau bija sasniegusi 28 grādus. Mediķi pieļauj, ka vīrietim radušies pēkšķi smadzeņu asinsrites traucējumi, tāpēc viņš nokritis zemē un nav spējis saviem spēkiem piecelties vai izsaukt palīdzību. Vīrietis nogādāts slimnīcā.

Savukārt Rīgā 44 gadus vecs vīrietis atrasts guļam ārā alkohola reibumā. Vīrietis nogādāts slimnīcā ar ķermeņa atdzišanu un plaukstu apsaldējumu.

Pagājušajā diennaktī NMPD saņēmis 1078 izsaukumus, no kuriem 195 bija saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+