Mobilā versija
+3.3°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
11. oktobris, 2015
Drukāt

Slimnīcā nonākuši vairāki līmi saostījušies bērni (1)

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Sestdien, 10.oktobrī, slimnīcā nogādāti vairāki momentlīmes toksiskos izgarojumus saostījušies bērni un pusaudži, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā.

Rīgā pēc līmes kodīgo un toksisko izgarojumu ostīšanas slimnīcā nogādāti seši 10-15 gadus veci zēni. Savukārt Latgalē kāpņutelpā atrasta kāda 13 gadus veca meitene, kura ostījusi momentlīmes izgarojumus. Meitenei bijuši uzvedības traucējumi, viņa bijusi uzbudināta, agresīva un neadekvāti uzvedusies. Arī šī līmes ostītāja nogādāta slimnīcā.

Savukārt Kurzemē uz ielas pamanīts kāds 16 gadus vecs jaunietis, kurš bijis ļoti stiprā alkohola reibumā un pārvietojies bez apaviem un virsdrēbēm. Viņš ar alkohola intoksikācijas pazīmēm nogādāts slimnīcā.

Kopumā vakar valstī reģistrēti 1173 izsaukumi, no tiem 246 saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ..................... Atbildēt

    visas stundas ierakstīt audio un video, učenes pārbaudīt uz narkotikām

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (55)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+