Latvijā
Veselam

Slimnīcā pēdējā diennaktī nogādāti 40 cilvēki, kuri krituši uz slidenām ielām un ietvēm 16


Suns un kūstošā sniega peļķes Kr.Barona ielā.
Suns un kūstošā sniega peļķes Kr.Barona ielā.
Foto – LETA

Pēdējās diennakts laikā slimnīcā nogādāti 40 cilvēki, kuri krituši uz slidenām ielām un ietvēm, aģentūrai BNS pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola.

Cietušo vidū ir divi bērni – deviņus gadus veca meitene, kurai ir pleca mežģījums, un 12 gadus veca meitene, kurai konstatēta muguras trauma ar iespējamu astes kaula lūzumu.

Pārējie cietušie ir pieaugušie. Visvairāk cietušie – 27 cilvēki – ir Rīgas reģionā, no tiem 26 Rīgas pilsētā, viens – Jūrmalā. Pārsvarā gūti kāju lūzumi, pleca kaula lūzumi, roku un kāju traumas, kā arī mugurkaula un galvas traumas.

Vītola arī pastāstīja, ka Kurzemē atrasta 27 gadus veca sieviete guļam kāpās, kura esot vēlējusies pagulēt. Viņai konstatēta ķermeņa atdzišana. Diviem cilvēkiem konstatēti apsaldējumi ar audu bojājumiem.

Reģistrēti divi izsaukumi uz vietām, kur no liela augstuma krituši cilvēki. Kurzemē no trešā stāva balkona izkritis 24 gadus vecs vīrietis, gūstot krūškurvja traumu un ribu lūzumus, savukārt Latgalē kāds vīrietis nokritis no jumta. Viņam konstatēts elkoņa izmežģījums.

Pēdējās diennakts laikā izpildīti 1324 izsaukumi, 260 no tiem bija saistīti ar traumām.

Saistītie raksti
LA.lv