×
Mobilā versija
+8°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
24. augusts, 2015
Drukāt

Aiztur vīrieti, kurš veicis netiklas darbības ar 10 mēnešus vecu meitenīti (5)

Foto-BKUSFoto-BKUS

Ilustratīvs foto

Policija aizturējusi pusmūža vīrieti par seksuālu vardarbību pret 10 mēnešus vecu meiteni, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Diāna Purviņa.

1961.gadā dzimušais vīrietis aizturēts pēc informācijas saņemšanas no ārstniecības iestādes par to, ka ar 10 mēnešus vecu meiteni veiktas netiklas darbības, norādīja Purviņa.

Netiklās darbības ar zīdaini veiktas 22.augustā Kokneses novadā.

Notiek izmeklēšana. Sākts kriminālprocess pēc 160.pata 6.daļas par seksuālu vardarbību. Vīrietim piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Kā vēstīja “LNT Ziņas sešos”, policija aizturējusi meitenītes mātes civilvīru. Ja 54 gadus vecā vīrieša vaina tiks pierādīta, viņam draud mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana no 10 līdz 20 gadiem.

Cietušajai meitenītei slimnīcā veiktas vairākas operācijas, un kopā ar viņu uzturas mamma.

“Meitenei tika sniegta ķirurģiska palīdzība, tika slēgtas visas šīs brūces, apturēta asiņošana. Mamma patreiz rūpējās par meitiņu, un man liekas, ka pārdzīvo notikušo un grib arī noskaidrot, piedalīties šī cēloņa meklēšanā, un palīdzēt noskaidrot, kāpēc tas ir noticis,” raidījumam teica Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ginekoloģe Ilona Auziņa.

Savukārt BKUS bērnu ginekoloģe Ilona Auziņa TV3 raidījumam “Bez tabu” atstāstīja cietušā bērna mātes teikto saistībā ar notikušo. Meitenītes māte esot uz neilgu brīdi izgājusi no mājas, atstājot bērnu sava drauga uzraudzībā. Kad sieviete atgriezusies, viņa ieraudzījusi meitiņu kailu un asiņojošu, ar traumētiem dzimumorgāniem, tādēļ izsaukusi policiju.

Aptaujājot Kokneses iedzīvotājus, raidījums noskaidrojis, ka traģēdijas dienā gan cietušā bērna māte, gan viņas draugs, visticamāk, lietojuši alkoholu. Sieviete savulaik no šī drauga izšķīrusies, jo viņš to sitis, tomēr vēlāk abi atkal sagājuši kopā.

Bērnu slimnīcā aģentūrai BNS apstiprināja, ka pie viņiem ārstējas 10 mēnešus veca meitene. Bērna stāvoklis pēc veiktās operācijas ir apmierinošs.

Vai pret bērnu veikta seksuāla vardarbība, to noteiks ekspertīze, bet mediķiem ir aizdomas par seksuālu vardarbību, atzina bērnu slimnīcā.

Kokneses novada bāriņtiesas priekšsēdētāja Silvija Vēze aģentūrai LETA skaidroja, ka lūgs policiju informēt bāriņtiesu par šo lietu, taču aptuvenu informāciju par notikušo bāriņtiesa jau uzzinājusi un plāno iesaistīties apstākļu noskaidrošanā. Bērna atrašanās slimnīcā šajā gadījumā ir garantija, ka bērns atrodas drošā vidē, norādīja Vēze.

Bāriņtiesas priekšsēdētāja informēja, ka, kaut noziegums pastrādāts Kokneses novada Iršu pagastā, cietusī un viņas māte ir no pašas Kokneses, un līdz šim šī ģimene nav bāriņtiesas uzraudzīto riska ģimeņu lokā.

Par māti bāriņtiesai līdz šim bijis zināms tas, ka viņa ļoti rūpējas par saviem abiem bērniem, no kuriem otrs bērns ir zēns pusaudža gados, sacīja Vēze.

Turpmākās bāriņtiesas darbības ir atkarīgas no policijas noskaidrotā izmeklēšanas gaitā.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. TAS IR NONSENSS!!! VAI TAD TAM MĒRGLIM NEBIJA CITAS VIETAS, KUR IZLAIST SAVU SPERMU??? TUR NE TIKAI IZKASTRĒT!!? TUR VAJAG NORAUT AR SPĒKU VISU VIŅA PARIKTI , LAI IZBAUDA TO, KO NODARĪJIS TAI MAZAJAI RADĪBIŅAI!!! TAS NAV CILVĒKS!!!!!???????????

  2. K a s t r ē t !

  3. virsraksts iespàrda Atbildēt

    LA – jūs vispàr skatåties, kådus debilus virsrakstus rakstat. Pėc virsraksta sanàk, ka vīrietis slimnìcà veicis netiklas darbības ar mazu bėrnu.

  4. Palasiet virsrakstu – aiztur vīrieti, kurš 10 mēnešus vecai meitenītei s l i m n ī c ā veicis netiklas darbības.Kad pieņemot darbā žurnālistus prasīs, lai viņi prot latviešu valodu un spēj domāt. Vai slimnīcai nav jāsūdz tiesā par šādu ziņu. Vairums cilvēku izlasa tikai virsrakstus.

Draugiem Facebook Twitter Google+