×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
19. janvāris, 2016
Drukāt

Slimnīcā Rīgā kritiskā stāvoklī nogādāta “Ekstrasensu cīņu” uzvarētāja Vanga (36)

Ekrānšāviņš no YouTube.comEkrānšāviņš no YouTube.com

Krievijas populārā raidījuma “Ekstrasensu cīņas” 15. sezonas uzvarētāja Džūlija Vanga, kura jau vairākus gadus dzīvo Latvijā, šomēnes kritiskā stāvoklī nogādāta kādā Rīgas slimnīcā, ziņo raidījuma uzņemšanas grupa.

Oficiālā informācija ir, ka ekstrasenss piedzīvojusi iekšēju asiņošanu, kuras rezultātā zaudējusi gandrīz pusotru litru asiņu. Lai nomāktu sāpes, viņai ievadīta liela deva spēcīgu pretsāpju līdzekļu.

Tagad Vanga jau jūtoties labāk, viņu slimnīcā pieskatot gan ārsti, gan māte. Saviem cienītājiem ekstrasenss lūgusi par viņu neuztraukties un nejust līdzi.

Pievienot komentāru

Komentāri (36)

 1. Man vinu vajag satikt loti

 2. Ka jusu veseliba! Un ka jus jutaties!

 3. tur ir dabiskā viela kura negatīvi ietekmē (slāpē) spermotozoīdu aglutonāciju un sievietēm folikulu
  atīstību,jo organisma notiek sintēze kura pie slodzes novirza visu jaudu muskuļu masas veidošanai!!!!

 4. Kritiskā stāvoklī nogadāta kādā Rīgas slimnīcā, ziņo raidījuma uzņemšanas grupa! Blefs , kada uzņemšanas grupa , raidījums tikai filmēts 2014 gadā

 5. Lai veseļojas!
  Bet jūs visi te nopietni par tām spējām?
  Nudien nedomāju, ka tik daudz nozombētu un trulu ļautiņu, kas šim visam tic…Tiešāl kauns par LV laužu līmeni.

 6. Dievs ,palīdzi šai sievietei atveseļoties!

 7. Turam īkšķus,,,Džūlij,,

 8. Veseļojies

 9. ļaunums nerādās sakot-čau visiem, esmu ļaunums! viņš nāk palīga un glābēja izskatā 😉 bet lai atpazītu ļaunumu no labā, ir drusciņ jāuzzin, ko Dievs par to saka 😉 sargiet sevi un savus mīļos un visiem būs labāk 🙂

 10. Noveelu aatraaku izveseloshanos… 🙂 🙂

 11. Ja esi apveltīts ar īpašām spējām, nedrīksti tās izmantot savtīgi. Citādi jāmaksā. Dārgi.

  • Pilnībā nepiekrītu. Darbs ar cilvēkiem atņem daudz spēku. Nav ko pildīt cilvēku velmes tapat vien, ja vel pašam var sūds no tā sanākt. Vai kāds no jums ir dzirdējis vārdu откат? Sāpes (zobu, muguras, galvas, gurnos) bez iemesla var būt tas. No pretsāpju zālēm jēgas nav, jāgaida kad pāries. 4h apmēram var būt slikti. Bet tā var būt tehniska kļūda vai uzbrukuma sekas. Dievs ir ņe pričom, Jahve ir ēbreju kolektīvā domforma. Tās pašas lietas var sačinīt arī cits egregors…. Tie var sačinīt jocīgas sakritības….

 12. Visu to labāko.veseļojies.gribētos gan Tevi satikt….

 13. Tas nav nekas šokējošs… Tiem, kas iesaistās garu pasaulē, bieži kas tāds (pat neizskaidrojams) notiek! Dievs ir aizliedzis kontaktēties ar garu pasauli, jo sātans cilvēkus piemāna un pakļauj savai varai, spēlējas ar tiem…. Mums gan šķiet, ka šādas spējas ir kaut kas ļoti nozīmīgs, bet patiesībā aiz tā slēpjas ļaunums. Vienīgais sātana mērķis ir iznīcināt cilvēku… tāpēc ne viens vien ekstrasenss u.c. tml. ir nonācis pie kritiskas dzīvības vai prāta zaudēšanas robežas…. Tikai Dieva dotās spējas, kas nāk no Svētā Gara ir patiess un svētīgs kalpošanas līdzeklis. Lūdziet, lai Dievs izrauj šo nabaga sievieti no verdzības sātanam un viss nokārtosies! Tas ir fakts!

  • tieši tā! ļaunums nerādās sakot-čau visiem, esmu ļaunums! viņš nāk palīga un glābēja izskatā 😉 bet lai atpazītu ļaunumu no labā, ir drusciņ jāuzzin, ko Dievs par to saka 😉 sargiet sevi un savus mīļos un visiem būs labāk 🙂

 14. Džūlija, turies, mums Tevi vajag, tieši tadu,kāda Tu esi, Īpaša!! paldies Tev par visu, un saņemies! Veseļojies, vuis to labāko Tev un Tavai mammai, -nepadosies!!!! 🙂

 15. Daudzi, kuri tic Jūsu pārdabiskām spējām, ir domās ar Jums Džūlija. Lai veselība atgriežās… un tā arī būs!
  Jūs esiet apbrīnojama sieviete! Turieties!

 16. Otra dvēselē neielīdīsi, tāpēc labāk paklusēt….bet ceru viss būs labi.

 17. Otra dvēselē neielīdīsi, tāpēc labāk paklusēt…..

 18. Veseļojies, Džūlija!

 19. turies. veselojies

 20. Cerams ,ka drīz izveseļosies Vanga.Patīkami skatīties bija šo cīņu,veselību.

 21. Veseļojies Džūlija! Dzīvo sev un mātei! Un mums visiem!

 22. Dievs dod veselibu

 23. Džūlija ,turies,meitiņ,zinu ,ka esi stipra ,bet cilvēki ir ļauni ! Lielākoties es pati ciešu no cilvēku pāri darījumiem ,pat mantojumu atņēma ar viltu ,samaksājot svešam ,lai tas piesakās par mantinieku,kas pienācās jūrmalā- un es nēkādi to nevaru atgūt,jo nav tādas naudas ,lai tiesātos .Džūlij, neuzticies cilvēkiem ,es zinu ,kā daudzi par ekstrasensiem izsakās un vēl sliktu ,un skatās uz to skeptiski ,ja ne ar ļaunumu. Novēlu ātrāk atveseļoties ,jo nevienam nepatīk un negribas slimot-VESELĪBU ,VESELĪBU ,VESELĪBU !!! Mammītei stipru veselību,mīlestību un izturību !

 24. No sirds vēlam ātrāku izveseļošanos!

 25. Cilvēks slimnīcā, bet raksts pie Izklaide? nu sorry, kas tad tas tagad tāds?

 26. VISU VISS LABAKO UN ATRU ATVESELOSANOS!

 27. Lai veseļojas.

Draugiem Facebook Twitter Google+