Mobilā versija
+1.7°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
2. marts, 2016
Drukāt

Slimnīcās joprojām atrodas 27 Parīzes teroraktu upuri

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Saistībā ar 13. novembra traģiskajiem notikumiem Francijas galvaspilsētā Parīzē šodien Latvijā tiks izsludināta sēru diena un klusuma brīdis plkst. 13 kopā ar visām Eiropas valstīm. Iedzīvotāji aicināti izkārt karogus sēru noformējumā un plkst. 13 klusuma brīdī pieminēt terora akta upurus, apliecinot līdzjūtību un solidaritāti Francijas tautai un citu valstu bojāgājušo tuviniekiem un tautām. Attēlā: vakar parīzieši pulcējās Republikas laukumā, noliekot ziedus un aizdedzot svecītes bojāgājušo piemiņai.

Trīsarpus mēnešus pēc Parīzes teroraktiem slimnīcās joprojām atrodas 27 uzbrukumu upuri, liecina jaunākie dati.

Novembra teroraktos tika nogalināti 130 cilvēki, bet 413 ievainoti. Veselības ministrija paziņojusi, ka 27 no šiem ievainotajiem joprojām atrodas slimnīcās, trešdien vēsta “France TV Info”.

Ministrija norādīja, ka šie skaitļi esot “stabilizējušies”, ļaujot noprast – nav sagaidāms, ka no pacientiem kāds varētu nomirt.

No 27 ievainotajiem 22 iziet rehabilitācijas vai atveseļošanas kursu.
Pēdējo reizi informācija par ievainotajiem, kuri joprojām atrodas slimnīcās, tika izplatīta janvārī. Tobrīd slimnīcās atradās 41 ievainotais, un tas nozīmē, ka starplaikā mājās atgriezušies 14 cilvēki.

Pievienot komentāru

Brisele varētu iesniegt Londonai līdz 60 miljardiem eiro lielu izstāšanās rēķinuLielbritānijai būs jāsamaksā liels rēķins, lai izstātos no Eiropas Savienības (ES), un sarunas par jaunajām attiecībām ar bloku var ilgt gadiem, otrdien
Draugiem Facebook Twitter Google+