Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
9. augusts, 2015
Drukāt

Slimnīcās nogādāti 18 pārkarsuši cilvēki

LETALETA

Sestdien, 8.augustā, ar karstuma ietekmi slimnīcās nogādāti kopumā 18 cilvēki, no kuriem jaunākajam bija nepilni divi, bet vecākajam – 78 gadi, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja.

Nepilnus divus gadus vecais mazulis kopā ar vecākiem saulē bija uzturējies otro dienu pēc kārtas, līdz vakar karstuma izraisītās ietekmes dēļ viņam bija nepieciešama mediķu palīdzība.

Savukārt 78 gadus vecā sieviete ilgstoši sēdējusi mašīnā, līdz viņai palicis slikti.

Savukārt 48 gadus un 70 gadus veci vīrieši Zemgales reģiona slimnīcā nogādāti pēc aktīvas sportošanas dienas karstajās stundās, bet 18 gadus vecs puisis Vidzemes slimnīcā nogādāts pēc fiziska darba mežā.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1234 izsaukumiem, no tiem 359 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (2)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+