Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
9. augusts, 2015
Drukāt

Slimnīcās nogādāti 18 pārkarsuši cilvēki

LETALETA

Sestdien, 8.augustā, ar karstuma ietekmi slimnīcās nogādāti kopumā 18 cilvēki, no kuriem jaunākajam bija nepilni divi, bet vecākajam – 78 gadi, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja.

Nepilnus divus gadus vecais mazulis kopā ar vecākiem saulē bija uzturējies otro dienu pēc kārtas, līdz vakar karstuma izraisītās ietekmes dēļ viņam bija nepieciešama mediķu palīdzība.

Savukārt 78 gadus vecā sieviete ilgstoši sēdējusi mašīnā, līdz viņai palicis slikti.

Savukārt 48 gadus un 70 gadus veci vīrieši Zemgales reģiona slimnīcā nogādāti pēc aktīvas sportošanas dienas karstajās stundās, bet 18 gadus vecs puisis Vidzemes slimnīcā nogādāts pēc fiziska darba mežā.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1234 izsaukumiem, no tiem 359 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+