Mobilā versija
Brīdinājums -0.2°C
Diāna, Dina, Dins
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
25. jūlijs, 2015
Drukāt

Slimnīcās nogādāti četri kukaiņu sadzelti cilvēki (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Piektdien, 24.jūlijā, slimnīcās nogādāti četri kukaiņu sadzelti cilvēki, aģentūrai LETA sacīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Zemgalē 56 gadus vecam vīrietim rokā iedzēlis irsis. Cietušais ar vispārēju alerģisku reakciju vidēji smagā stāvoklī nogādāts slimnīcā.

Savukārt Latgalē irsis iedzēlis 16 gadus vecam jaunietim, kurš pļāvis zāli pie mājas. Jaunietis nogādāts slimnīcā ar izteiktu alerģisku reakciju.

Vēl Latgalē 60 gadus vecam vīrietim, veicot dārza darbus, iedzēlusi bite. Vīrietis nogādāts slimnīcā ar spēcīgu alerģisku reakciju.

Tāpat Latgalē vairākas bites sadzēlušas galvā 41 gadu vecu vīrieti, kurš bija arī reibuma stāvoklī. Arī šis cietušais nogādāts slimnīcā ar izteiktu alerģisku reakciju.

Kopumā NMPD mediķi aizvadītajā diennaktī devušies uz 1134 izsaukumiem, no tiem 250 bija saistīti ar dažāda rakstura traumām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu tad arī irsi vajag bildē likt, nevis miermīlīgu darba biti…atraduši ar par ko rakstīt, dienas sensācija – kāda dzērāja galvu sadzēlušas bites…un pareizi darīja, jo visticamāk ka tāds arī iebāza savu smirdošo purnu kur nevajag…bites rāmiem garāmgājējiem neuzbrūk !

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (1)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+