Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
4. jūnijs, 2016
Drukāt

Slimnīcās nogādāti desmit pārkarsuši cilvēki

Foto-LETAFoto-LETA

Ilgstoši uzturoties saulē, ar pārkaršanu slimnīcā piektdien, 3.jūnijā, nogādāti desmit cilvēki, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola.

Galvenokārt cilvēki pārkarst, ilgstoši atrodoties saulē bez galvassegas un nepietiekami lietojot šķidrumu. Kāds pusaudzis Latgalē ilgstoši saulē braucis ar velosipēdu, pārkarsis un zaudējis samaņu. Krītot viņš guvis roku lūzumus un pleca traumu. 80 gadus vecs vīrietis savukārt ilgstoši saulē veicis dārza darbus un vidēji smagā stāvoklī nogādāts slimnīcā.

Smagas traumas guvuši ar bērni, kuri braukuši ar velosipēdu. Zemgalē kāds 14 gadus vecs puisis kritis no velosipēda un guvis nopietnu galvas traumu. Savukārt Zemgalē astoņus gadus vecu puisi notriekusi mašīna, un viņš ar smadzeņu satricinājumu un mugurkaula skriemeļu bojājumiem nogādāts slimnīcā.

Kurzemē kāds 12 gadus vecs zēns lēcis Ventā un ar galvu atsities pret akmeni. Zēns guvis mugurkaula skriemeļa traumu kakla līmenī.

Slimnīcā nogādāti arī vairāki cilvēki ar apdegumiem. Kāda 38 gadus veca sieviete jau degošā krāsnī ielējusi benzīnu un noticis spēcīgs uzliesmojums. Sieviete ar kakla, roku un elpvadu apdegumiem nogādāta Jelgavas slimnīcā, bet vēlāk pārvesta uz Rīgu. Zemgalē savukārt kāds 31 gadu vecs vīrietis apgāzis trauku ar uzvārītu ūdeni un guvis pleca un abu roku apdegumus.

Smagas traumas guvusi arī 60 gadus veca sieviete, kurai uz kājas uzkritis smags priekšmets un sieviete guvusi vaļēju kājas lūzumu.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+