×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
14. janvāris, 2017
Drukāt

Slimnīcās nonāk 12 uz ielām krituši cilvēki

Foto-LETAFoto-LETA

Pagājušajā diennaktī Latvijā mediķu aprūpē nogādāti 12 cilvēki, kuri bija krituši uz slidenām ielām vai ietvēm, gūstot traumas, aģentūru LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša.

Lielākoties šie gadījumi konstatēti Rīgā, taču dažas traumas gūtas arī Kurzemē. Traumas uz slidenām ietvēm vai ielām guvuši cilvēki vecumā no 25-84 gadiem. Pārsvarā cietušās ir bijušas sievietes, gūstot tipiskas traumas – potīšu lūzumus, kāju lūzumus un galvas traumas, kā arī roku lūzumus.

Rīgā traumas guvis kāds 38 gadus vecs vīrietis, kuram no jumta uz galvas uzkritis sniega gabalam. Vīrietis nogādāts slimnīcā ar smadzeņu satricinājumu un galvas sasitumiem.

Tāpat aizvadītajā diennaktī Latvijā mediķu aprūpē nogādāti seši cilvēki, kuri lielajā salā bija pārsaluši vai guvuši ķermeņa apsaldējumus.

Kāda gados vecāka sieviete uz ielas atrasta sniegā ļoti plāni apģērbta un nogādāta slimnīcā. Savukārt kāds 55 gadus vecs vīrietis nogādāts slimnīcā saistībā ar insultu, kura dēļ viņš mājās pakritis un ilgāku laiku nogulējis uz grīdas un sākās ķermeņa atdzišana.

Pēdu apsaldējumus guvis kāds 51 vecs vīrietis Rīgā. Vīrietis nogādāts slimnīcā.

Savukārt 58 veca sieviete Zemgalē izsaukusi mediķus senāk gūtu neārstētu kāju apsaldējumu dēļ, dzīvojot neapkurinātā mājā. Sievietei konstatēti audu bojājumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+