Mobilā versija
Brīdinājums +0.5°C
Zeltīte, Andis
Otrdiena, 21. novembris, 2017
29. augusts, 2017
Drukāt

Slimnieku kopējs nogalinājis desmitiem cilvēku (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Vācijas bijušais slimnieku kopējs, kurš šobrīd izcieš mūža ieslodzījumu par pacientu nogalināšanu, injicējot viņiem nāvējošus medikamentus, tiek turēts aizdomās par vēl 84 cilvēku noslepkavošanu.

Izpildot tiesas rīkojumu, tika veikta notiesātā Nīlsa H. daudzu bijušo pacientu mirstīgo atlieku ekshumācija, un 84 gadījumos konstatētas medikamentu paliekas. Policija uzskata, ka nāves gadījumu skaits varētu būt pat lielāks, taču daudzi mirušie pacienti tikuši kremēti. Tiesa 40 gadus vecajam H. 2015. gada februārī piesprieda cietumsodu par divām slepkavībām un diviem slepkavības mēģinājumiem. Prāvas gaitā 2015. gadā bijušais slimnieku kopējs atzinās, ka savas karjeras gados nogalinājis vairākus pacientus. Tika izveidota īpaša komisija, kas izmeklēja nāves gadījumus divās slimnīcās, kur viņš bija strādājis, – Oldenburgā un Delmenhorstā. Prokuratūra pērn atzina, ka H. Oldenburgas klīnikā nogalinājis 33 pacientus. Pēc paša teiktā, H. injicējis saviem pacientiem letālu zāļu devu, lai tad censtos viņus atdzīvināt un varētu radīt labu iespaidu kolēģu acīs.

Pievienot komentāru

Francijā policists nošauj trīs cilvēkus un izdara pašnāvībuFrancijā 31 gadu vecs policists nošāvis trīs cilvēkus un pēc tam izdarījis pašnāvību, svētdien paziņojušas varasiestādes.
Draugiem Facebook Twitter Google+