×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
9. oktobris, 2015
Drukāt

Slogos Salu tiltu, ierobežos satiksmi

Foto: LETAFoto: LETA

Salu tilts.

Saistībā ar Salu tilta slogošanu no 10. līdz 13. oktobrim uz tilta tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme, aģentūru BNS informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dimante.

Lai pārbaudītu Salu tilta faktisko nestspēju, periodiski, līdz 20 minūtēm, slēgs satiksmi posmā no Lucavsalas līdz Krasta ielai. Ierobežojumi plānoti nakts stundās no plkst. 23 līdz plkst. 6.

Salu tilta remontdarbi uzsākti pērnā gada vasarā, darbi turpinājās arī ziemas periodā. Ziemā pārsvarā visi remontdarbi notika tilta komunikācijas tuneļos, izbūvējot lietus ūdens novadīšanas sistēmu tiltam.

Salu tilts būvēts no 1968. līdz 1976. gadam un kopš tā laika būtiski remontdarbi tiltam netika veikti. Betona apmetums un seguma virskārta bija nokalpojusi, gājēju tunelim vairs nebija apgaismojuma, arī deformācijas šuves nepildīja savas funkcijas.

Salu tilta pār Daugavu un mazo Daugavu renovāciju veic pilnsabiedrība “LNK Industries Group”. Rekonstrukcijas projekta īstenošanai 2014.gadā nepieciešamais finansējums bija 4,4 miljoni eiro, savukārt projekta pabeigšanai 2015.un 2016.gadā kopējais nepieciešamais finansējuma apmērs ir attiecīgi 5,8 miljoni eiro un 1,1 miljons eiro, tostarp Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansējums līdz 85% no projekta attiecināmajām izmaksām. Tilta rekonstrukcija jāpabeidz līdz šā gada beigām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+