×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
12. marts, 2018
Drukāt

Sloku okupējuši klaiņojoši suņi: Vietējo iedzīvotāju drošība ir apdraudēta (7)

Kadrs no TV3 videoKadrs no TV3 video

Slokas iedzīvotāji ir izmisumā, jo viņu pilsētā savairojušies klaiņojošie suņi. Vietējā iedzīvotāja Dzintra stāsta, ka nejūtas droša pat savas mājas pagalmā, jo svešie četrkājaiņi nekautrējas okupēt pat to. Par laimi, neesot dzirdēts, ka sakoduši kādu, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Uz vienas ielas esot kādi seši. Viņi tur pastaigājoties dienu un nakti. Turklāt šī problēma jau ieilgusi divu gadu garumā. Iedzīvotāja ziņojusi gan Jūrmalas domei, gan pašvaldības policijai, gan dzīvnieku patversmei, rezultāta nav. Suņi kā klaiņoja pa ielām, tā klaiņo.

Jūrmalas domes pārstāve raidījumam “Bez Tabu” skaidro, ka ir noslēgusi līgumu ar SIA ”Mellers” par klaiņojošu dzīvnieku izķeršanu un nogādāšanu Slokas dzīvnieku patversmē.
Ja tiek saņemts izsaukums, Slokas dzīvnieku patversmes darbiniekiem jāierodas izsaukuma vietā, bet ir gadījumi, ka viņi ierodas, un tā suņa tur vairs nav.

Vairāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Dārgie dzīvnieku aizstāvji,ko lai dara Slokas iedzīvotāji ar klejotājiem suņiem? Kā lai viņi pasargā no suņiem savus bērnus? Vai tā nav pārprasta mīlestība pret dzīvniekiem?

  2. Belašu cehs nav neviens tuvumā?

  3. Pilnīgs sviests! Taču tāpat ir arī citur – pa ielām klīst suņi, bet nevar jau zināt, vai tie ir klaiņojoši vai pieder bezatbildīgam saimniekam, kurš savu slepkavības ieroci palaidis paskraidīties. Ja kāds tādos apstākļos jūtas drošs vai vairāk uztraucas par to, kā jūtas suņi, nevis par to, kā jūtas cilvēki, tad tādam novēlu tādu pašu likteni kā tai nabaga sievietei, kuru saplosīja suņu bars. Nekas par to lietu gan nav dzirdēts, bet domāju, ka policija vainīgos tā arī nav atradusi.

  4. Lieliski suņi, paņemiet, neapmierinātās kundzes, sev un būs Jūsu mājas drošībā. Ja jau šie suņi tik bīstami Jums liekas.
    Dzīvnieki nav problēma! Problēma ir bezatbildīgi cilvēki! Un arī neiejūtīgi cilvēki. Neviena kundze neizteicās līdzjūtīgi, ar sapratni. Tikai – mana māja, mana tūja, nepatīk, aizvaciet…. Kā suņi jūtas, tas nevienu neinteresēja.

  5. Labs biznes – noker,nogaadaa Slokas patversmee,pieregistree un peec paaris stundaam patversme palaizh valjaa un viss saakas no gala

  6. Super, tad tur vismaz uz ielām ir droši!

Draugiem Facebook Twitter Google+