Mobilā versija
-2.6°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
13. novembris, 2015
Drukāt

Slovākijā nogāzies Ukrainas helikopters ar nelegālajiem imigrantiem

Foto - LETA/Ria NovostiFoto - LETA/Ria Novosti

Slovākijā avarējis Ukrainas helikopters, kurā atradušies nelegālie imigranti, piektdien paziņoja Ukrainas robežapsardzības dienests.

Helikopterā “Mi-2”, kas nogāzās Slovākijas teritorijā aptuveni 35 kilometrus no Ukrainas robežas, atradās divi Ukrainas pilsoņi un četri nelegālie imigranti no Dienvidaustrumāzijas, tostarp divas sievietes, teikts robežsargu paziņojumā.

Domājams, ka Ukrainā reģistrēto privāto helikopteru izmantoja cilvēku kontrabandisti nelegālo imigrantu transportēšanai.

Iepriekš Slovākijas iekšlietu ministrs Roberts Kalinaks paziņoja, ka helikopters, domājams, avarējis trešdien pēc robežas šķērsošanas, taču biezās miglas dēļ tā atlūzas glābējiem izdevās uziet tikai piektdien.

Kalinaks arī norādīja, ka lidaparāts acīmredzami centies izvairīties no Slovākijas gaisa telpas kontroles sistēmas un veicis bīstamus manevrus.

Tikmēr slovāku mediji izsaka aizdomas, ka helikopterā bijuši cigarešu kontrabandisti, kas Slovākijā ieved tabakas izstrādājumus, kuri Ukrainā ir ievērojami lētāki.

Pievienot komentāru

EK rosina veidot Eiropas aizsardzības fonduPlāno ietaupīt līdz 100 miljardiem eiro gadā bruņojuma iegādē
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+