×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
24. aprīlis, 2014
Drukāt

Slovjanskas pašpasludinātais mērs draud iedzīvotājiem ar nošaušanu (2)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Sarakstā iekļauts arī pašaspludinātais Slovjanskas mērs Vjačeslavs Ponomarjovs

Separātistu kontrolētās Ukrainas austrumu pilsētas Slovjanskas pašpasludinātais mērs Vjačeslavs Ponomarjovs piedraudējis iedzīvotājiem ar “nošaušanu uz vietas”, ja pie viņiem tiks atrastas skrejlapas ar aicinājumiem nepildīt nelikumīgās varas pavēles, paziņojusi Ukrainas Iekšlietu ministrija.

“Saskaņā ar avotu teikto Slovjanskas pašpasludinātais mērs Vjačeslavs Ponomarjovs piedraudējis ar nošaušanu uz vietas ikvienam, pie kā tiks atrasta skrejlapa ar aicinājumiem nepildīt pašpasludinātās nelikumīgās varas pavēles,” paziņoja ministrija.

Ceturtdien pretterorisma operācijas laikā Slovjanskā no helikoptera tika kaisītas skrejlapas, kurās iedzīvotāji aicināti “saglabāt mieru, pēc iespējas neatstāt savas mājas, nelaist bērnus bez pieskatīšanas pilsētas ielās, nepakļauties provokācijām un nepildīt pašpasludinātās nelikumīgās varas pārstāvju noziedzīgās pavēles”.

Kā ziņots, Ukrainas Iekšlietu ministrijas un Aizsardzības ministrijas vienības ceturtdien sāka pretterorisma operāciju pret prokrievisko separātistu un diversantu grupām, kas savā kontrolē sagrābušas Slovjansku.

Kā paziņojusi Iekšlietu ministrija, ukraiņu vienības operācijas laikā pilsētas ziemeļaustrumos ieņēmušas trīs separātistu izveidotos kontrolposteņus un iznīcinājušas piecus teroristus.

Vēlāk drošības spēki no ieņemtajām pozīcijām atkāpušies.

Tikmēr Krievija ceturtdien sāka jaunas militārās mācības Ukrainas pierobežas rajonos, to saistot ar Ukrainas izvērsto pretterorisma operāciju valsts dienvidaustrumos.

“Mēs esam spiesti reaģēt uz tādu situācijas attīstību,” paziņoja Krievijas aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu. “No šodienas Ukrainas pierobežas rajonos sākas Dienvidu un Rietumu kara apgabalu bataljonu taktisko grupu mācības. Spēki strādā pie marša veikšanas savā gaitā un izvēršanās uzdoto uzdevumu izpildei. Turklāt aviācija veic lidojumus, strādājot pie darbībām valsts robežas tuvumā.”

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. iet totāla muldēšana bez pierādījumiem un visi tic! Gēbelim bija taisnība!

  2. Ir pretīgi, kad kaut kādi mēsli sagrābj pilsētu un neviens viņiem neko nevar padarīt. Lai nolādēta Krievija!

Draugiem Facebook Twitter Google+