×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.4°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
25. decembris, 2012
Drukāt

Slucis prasa ASV nozīmēt jaunu vēstnieku Latvijā (2)

pekalalet_9335599

Skandalozais un pretrunīgi vērtētais ārzemju latvietis un ārsts Aivars Slucis izplatījis atklātu vēstuli ASV vēstniekam Latvijā Markam Pekalam (attēlā), norādot, ka Vašingtonai vajadzētu nozīmēt jaunu vēstnieku Rīgā, kurš palīdzētu Latvijā dzīvojošiem krieviem pārcelties uz Krieviju.

Laikraksta “The Baltic Times” interneta vietnē publicētajā vēstulē Slucis kritizē bijušo ASV vēstnieci Latvijā Džūditu Gārberi, kuras pēdās ejot arī jaunais vēstnieks. Pēc trimdas latvieša domām, ASV Valsts departaments izplatot melus par krievu minoritāti Latvijā un integrāciju.

Slucis ir pārliecināts, ka Latvijā nav krievu minoritātes, bet gan okupanti, kuriem tagad brīvā Latvija esot jāpamet. “ASV Valsts departaments par to nejautā un tikai turpina “lielos melus” par krievu minoritāti un integrāciju,” sašutis ir Slucis, norādot, ka bijušajai vēstniecei Latvijā pārsvarā bijuši krievu draugi.

“Viņai [Gārberei] labākais kontakts bija ar Krievijas vēstnieku Latvijā, tāpēc ASV patiesībā bija divi vēstnieki Krievijā – viens Maskavā un viens Rīgā, bet neviena latviešiem. Gārbere viesojās Krievijas politiķu mājās un ieviesa krievu kā otro valodu ASV vēstniecībā,” pārliecināts Slucis.

Viņš arī pauž nožēlu, ka Pekala nav ar viņu ticies Rīgā laikā, kad Slucis viesojās Latvijā. Visbeidzot Slucis ierosina ASV nozīmēt jaunu vēstnieku Latvijā, kura galvenais uzdevums būtu strādāt ar Krieviju un Latvijas valdību, lai krievi varētu no Latvijas pārcelties uz dzīvi Krievijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Slucis visu formulēja pareizi. Malacis!

  2. Ja ir, kā Slucis saka par Gārberi, tad bēdas mums vēl sekos.

Draugiem Facebook Twitter Google+