Latvijā
Politika

SM pārbaudīs valsts sekretāra vietnieka rīcību ar dienesta auto0

Satiksmes ministrija (SM) veiks dienesta pārbaudi saistībā ar izskanējušo informāciju par ministrijas valsts sekretāra vietnieka Ulda Reimaņa, iespējams, negodprātīgo rīcību attiecībā uz dienesta automašīnas un šofera izmantošanu, aģentūrai LETA apstiprināja SM pārstāve Iveta Kancēna.

Viņa norādīja, ka saskaņā ar ministrijas vadības rīkojumu ir izveidota dienesta pārbaudes komisija, kura izvērtēs ceturtdien, 7.jūnijā, publiski izskanējušo informāciju.

Vienlaikus ministrija pieprasījusi Reimaņa un arī dienesta automašīnas šofera rakstveida paskaidrojumus par ceturtdien izskanējušo informāciju.

Plānots, ka ministrijas izveidotā dienesta pārbaudes komisija pārbaudi veiks līdz šī gada jūlija sākumam un sagatavos komisijas ziņojumu SM vadībai, atzīmēja Kancēna.

Vienlaikus viņa atgādināja, ka SM iekšējie noteikumi nosaka kārtību, kad darbinieki ir tiesīgi izmantot dienesta automašīnu pienākumu izpildei vai ministrijas funkciju veikšanai.

Saistītie raksti

Taču SM tiks izvērtēti patlaban spēkā esošie iekšējie normatīvie akti un sagatavoti priekšlikumi izmaiņām un stingrākai kontrolei par turpmāku transportlīdzekļa izmantošanu amata pienākumu pildīšanai vai ministrijas funkciju veikšanai, atklāja SM pārstāve.

Kā ziņots, šodien laikrakstā “Latvijas Avīze” vēstīts, ka kāda cilvēka noalgotu privātdetektīvu atskaites liecina, ka SM valsts sekretāra vietnieks Reimanis, iespējams, savām vajadzībām izmantojis dienesta auto un šoferi.

LA.lv
LE
LETA
Latvijā
IKVD min, kur varētu būt notikuši pārkāpumi LU rektora vēlēšanās
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Stājies spēkā Ušakovam nelabvēlīgais spriedums strīdā ar Ķirsi
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
KNAB aiztur Dobeles domes iepirkumu komisijas vadītāju
4 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Ekonomika
Apstiprināts lielākais ES fondu projekts – Latvijas dzelzceļa elektrifikācija
59 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: Latvijā palaists pirmais 5G internets LMT tīklā un iedarbināts pirmais 5G rūteris
1 stunda
OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
“Piecelties! Ekonomiskā tiesa nāk!”
40 minūtes
LE
LETA
Latvijā
IKVD min, kur varētu būt notikuši pārkāpumi LU rektora vēlēšanās
3 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
“Apollo 11”. ASV atceras Mēness uzvaru
1 stunda