Latvijā
Politika

SM pārbaudīs valsts sekretāra vietnieka rīcību ar dienesta auto0

Satiksmes ministrija (SM) veiks dienesta pārbaudi saistībā ar izskanējušo informāciju par ministrijas valsts sekretāra vietnieka Ulda Reimaņa, iespējams, negodprātīgo rīcību attiecībā uz dienesta automašīnas un šofera izmantošanu, aģentūrai LETA apstiprināja SM pārstāve Iveta Kancēna.

Viņa norādīja, ka saskaņā ar ministrijas vadības rīkojumu ir izveidota dienesta pārbaudes komisija, kura izvērtēs ceturtdien, 7.jūnijā, publiski izskanējušo informāciju.

Vienlaikus ministrija pieprasījusi Reimaņa un arī dienesta automašīnas šofera rakstveida paskaidrojumus par ceturtdien izskanējušo informāciju.

Plānots, ka ministrijas izveidotā dienesta pārbaudes komisija pārbaudi veiks līdz šī gada jūlija sākumam un sagatavos komisijas ziņojumu SM vadībai, atzīmēja Kancēna.

Vienlaikus viņa atgādināja, ka SM iekšējie noteikumi nosaka kārtību, kad darbinieki ir tiesīgi izmantot dienesta automašīnu pienākumu izpildei vai ministrijas funkciju veikšanai.

Saistītie raksti

Taču SM tiks izvērtēti patlaban spēkā esošie iekšējie normatīvie akti un sagatavoti priekšlikumi izmaiņām un stingrākai kontrolei par turpmāku transportlīdzekļa izmantošanu amata pienākumu pildīšanai vai ministrijas funkciju veikšanai, atklāja SM pārstāve.

Kā ziņots, šodien laikrakstā “Latvijas Avīze” vēstīts, ka kāda cilvēka noalgotu privātdetektīvu atskaites liecina, ka SM valsts sekretāra vietnieks Reimanis, iespējams, savām vajadzībām izmantojis dienesta auto un šoferi.

LA.lv