Latvijā
Kriminālziņas

Smaga avārija uz Liepājas šosejas; ir bojāgājušais un vairāki cietušie 2


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto-LETA

Šodien uz Liepājas šosejas pie Blīdenes Brocēnu novadā noticis smags ceļu satiksmes negadījums, kurā viens cilvēks gājis bojā, bet vēl trīs cietuši un nogādāti slimnīcā, informēja Valsts policijas (VP) Saldus iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšnieks Juris Šneiders.

Plkst.12.17 Liepājas šosejas 79.kilometrā Blīdenes pagastā notikusi sadursme starp pretējos virzienos braucošiem transportlīdzekļiem – vilcēju pašgājēju, kas piekabē veda skābbarību, un vieglo automašīnu “Mercdes Benz” ar piekabi. Negadījumā gāja bojā vieglās automašīnas vadītājs – 1965.gadā dzimis Igaunijas pilsonis – un cieta vieglās 1955.gadā dzimis pasažieris – arī Igaunijas pilsonis.

Sadursmes trieciena rezultātā traktors ieslīdējis grāvī, un cietuši arī divi 1963. un 1970.gadā dzimuši vīrieši, kuri atradās traktorā. Visi cietušie nogādāti slimnīcā.

Pirmā informācija no notikuma vietas liecina, ka traģēdijas iemesls ir nepareizi izvēlēts ātrums, taču to noskaidros izmeklēšana, informēja VP Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse. Šneiders savukārt piebilda, ka iemesls varēja būt slidenais ceļš, kura dēļ traktors iebraucis pretējā braukšanas joslā.

LA.lv