Mobilā versija
Brīdinājums +7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
22. augusts, 2016
Drukāt

Smagā stāvoklī slimnīcā nogādā zēnu, kurš uzdūries uz velosipēda stūres raga

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs attēls

Vakar Kurzemes reģionā kāds desmit gadus vecs zēns, krītot no velosipēda, uzdūries uz stūres raga un guvis smagu traumu, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola.

Zēns braucis ar velosipēdu, kritis no tā, un velosipēda stūres rags iedūries bērnam cirkšņa rajonā, traumējot asinsvadu. Zēns smagā stāvoklī nogādāts Talsu slimnīcā, kur piesaistīti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Specializētā medicīnas centra speciālisti, kas snieguši palīdzību. Pēc tam bērnu reanimācijas brigāde pārvedusi uz Rīgu.

Tāpat Kurzemē kāda nepilnus četrus gadus veca meitenīte gribējusi atdarināt pieaugušos un uzsmērēt uz sejas krēmu. Tā vietā viņa uz sejas uzsmērējusi superlīmi, kā rezultātā guvusi acs un ādas ķīmiskus apdegumus.

Savukārt 40 gadus vecs vīrietis ar roku vēlējies pārbaudīt, vai pareizi noregulēts pļaujmašīnas augstums, taču mehānisms aizķēris gredzenu, kā rezultātā roka ierauta pļaujmašīnas mehānismā. Vīrietis ar plēstu brūci augšdelmā, cīpslu un muskuļu bojājumiem nogādāts pie speciālistiem Rīgā.

Bet Zemgalē 39 gadus vecs vīrietis, labojot mājas jumtu, paslīdējis un kritis no divu līdz trīs metru augstuma, gūstot krūškurvja traumu, iespējamu ribu lūzumu un pleca traumu.

Kopumā aizvadītajā diennaktī saņemti 1202 izsaukumi, tostarp 221 bijis saistīts ar traumām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+