Mobilā versija
+19.3°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
21. jūnijs, 2017
Drukāt

Smagais auto ieslīdēja karjerā: zināmi traģēdijas sīkāki apstākļi

Ilustratīvs attēls. Kadrs no videoIlustratīvs attēls. Kadrs no video

Negadījums Ruļļu karjerā Jelgavas novadā, kur pirmdien gāja bojā vīrietis, noticis, pašizgāzējam pārvietojoties atpakaļgaitā pa pagaidu ceļu, aģentūru LETA informēja Zemgales reģionālās Valsts darba inspekcijas (VDI) vecākā inspektore Dace Šuksta.

Bojāgājušais ar traktortehniku – pašizgāzēju – veda izrakto grunti pa karjerā uzbērto pagaidu ceļu. Braucot atpakaļgaitā ar iekrauto grunts kravu, transportlīdzeklis noslīdēja no ceļa un iegāzās ūdens tilpnē.

VDI vēl nav izdevies noskaidrot ne vīrieša darba devēju, ne par darbu organizēšanu atbildīgās personas.

Notikušā nelaimes gadījuma apstākļi un cēloņi tiek skaidroti uzsāktajā nelaimes gadījuma darbā izmeklēšanas procesā.

VDI inspektori traģēdijas vietā bija klāt uzreiz pēc notikušā līdz ar Valsts policijas un citu dienestu darbiniekiem. Ir sākta notikušā izmeklēšana un iegūti paskaidrojumi no aculieciniekiem.

Pirmdien Jelgavas novada Svētes pagastā, Ruļļu karjera ūdenskrātuvē, iebraucis transportlīdzeklis un noslīcis tajā esošais cilvēks. Bojāgājušais dzimis 1963.gadā.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varāDarba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+