×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
19. aprīlis, 2017
Drukāt

Smagi cietušais strādnieks Nīcas novadā miris

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Ekskavatora vadītājs, kurš 5. aprīlī cieta nelaimes gadījumā Nīcas centrā un guva smagas elektrotraumas, svētdien nomiris, vēsta portāls “liepajniekiem.lv”.

Par godu valsts simtgadei, Nīcā tiek veidots jauns parks, un parka iekārtošanas darbu laikā ekskavators ar paceltu strēli iebrauca vidēja sprieguma elektrolīnijas vados.

Valsts Darba inspekcija traģēdijas apstākļus varētu izmeklēt līdz maija sākumam. Materiāli par notikušo nodoti arī policijai.

Smagais negadījums notika 7.aprīlī, rakstīja vietējā avīze “Kurzemes vārds”. Sākotnējā informācija liecina, ka traktors iebraucis augstsprieguma elektrolīnijas vados, un trieciena rezultātā vīrietis izmests no traktora. Mediķi ieradušies ātri, bet pusstunda bija jāgaida, lai piekļūtu cietušajam. Mediķiem nācies gaidīt, kamēr atslēgta elektrība, un viņi varējuši droši tuvoties cietušajam, rakstīja avīze. Nīcas novada domes priekšsēdētājs Agris Petermanis notikušā sakarā rosināja sasaukt Ārkārtas situāciju komitejas sēdi.

Latvijas valsts simtgades svinības 4.maijā aizsāksies ar Iekšlietu ministrijas iniciatīvu – akciju „Apskauj Latviju”, kas vērsta uz Latvijas tautas vienotības un piederības sajūtas spēcināšanu. Akcijas „Apskauj Latviju” ietvaros tiks veikta simboliska rīcība, stādot Latvijas valsts simtgades ozolus kopumā 43 Latvijas pierobežas pašvaldībās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+