×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.6°C
Zelma, Zemgus, Virma
Otrdiena, 14. augusts, 2018
18. janvāris, 2018
Drukāt

Smagi piekauj un pamet guļam. Aiztur trīs jauniešus (4)

Valsts policijas fotoValsts policijas foto

Aizdomās par kāda vīrieša piekaušanu Pārdaugavā aizturēti trīs jaunieši, informē Rīgas pašvaldības policija.

17. janvārī neilgi pirms pulksten 22 Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Āgenskalnā, kur sabiedriskā transporta pieturvietā pamanīta guļoša persona.

Likumsargiem, ierodoties notikuma vietā, izsaucējs norādīja uz ielas otrā pusē guļošu vīrieti. Ziņotājs skaidroja, ka pie vīrieša pienākuši trīs tumšās drēbēs tērpi jaunieši un viņu piekāvuši, bet pēc tam devušies Uzvaras parka virzienā.

Aplūkojot cietušo, konstatēts, ka viņam ir pārsista uzacs, deguns un lūpa. Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri nolēma vīrieti hospitalizēt. Vienlaikus informācija nodota citām Rīgas pašvaldības policijas ekipāžām apkārtnes apsekošanai, kā arī Valsts policijai.

Dažu minūšu laikā viena no Rīgas pašvaldības policijas ekipāžām pamanīja trīs aprakstam atbilstošas personas. Uzbrucējus atpazina notikušā aculiecinieks. 1990., 1992. un 1995. gadā dzimušie vīrieši aizturēti un nogādāti Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Labi , ka noķēra! Staigā viltus varoņi nesodīti , droši vien jau agrāk to ir darījuši, tik nebija pieķerti .. Ja nu piekautais būtu zaudējis samaņu un tā arī paliktu un nosaltu? Paldies aculieciniekam .

  2. Ja lieta nonāks pie mājas-kuģa lietas tiesneses Brokānes, tad spriedumā būs, ka “jaunieši vingroja”, un neviem nav aizliegts vingrot! Par piekaušanu ir atbildīgas citas institūcijas – skola, ģimene-, ne jau tiesa!

  3. LIELISKI! TADUS KROOPLJUS JASOODA STINGRI!

  4. Izklausās pēc īstiem “varoņiem”! Un cietumā viņi varēs svinēt “uzvaru”.

Draugiem Facebook Twitter Google+