×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.1°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
22. aprīlis, 2017
Drukāt

Smagi sašauts konkursa “Misters Latvija” finālists (14)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Šā gada 14. aprīlī Dagdā uzbrukuma laikā smagi ievainots 22 gadus vecais konkursa “Misters Latvija 2016” finālists un skatītāju balvas ieguvējs Ēriks Priede, vēsta portāls rus.Delfi.

Sašautā puiša draudzene portālam pastāstījusi, ka puisi sašāvis vīrietis, kura īpašumu Ēriks kopā ar brāli nesen iegādājies izsolē. Brāļi bijuši pirtī, izdzirdot, ka ēkai kāds tuvojas, viņi atvēruši durvis. Tajā brīdī vīrietis sācis šaut.

Sākotnēji šauts Ērika brālim Mārim, taču nākamais šāviens jau ar pielādētu ieroci raidīts Ērikam. Jaunie vīrieši skrējuši pie kaimiņiem pēc palīdzības, kamēr uzbrucējs turpinājis šaut. Šāviens trāpījis puisim mugurā, smagi ievainojot plaušas.

Sašautais vīrietis smagā stāvoklī nogādāts Rēzeknes slimnīcā. Vīrietim veikta operācija, taču viņa stāvoklis joprojām esot smags un gaidāma vēl viena operācija.

Ekrānuzņēmums no konkursa rīkotaju mājas lapasEkrānuzņēmums no konkursa rīkotaju mājas lapas

Savukārt šāvējs pēc uzbrukuma iebarikādējies savā mājā. Pēc divām stundām notikuma vietā ieradusies policija, kas šāvēju aizturējusi. Viņš gan savu vainu noliedz.

Par notikušo Valsts policija (VP) pirmdien solījusi sniegt sīkāku informāciju.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Ko darīt, ja Latvijas tiesas nespēj lemt taisnīgu tiesu? Atliek linča tiesa…
  PS. Bezpeģelu tiesu sistēmā parāda n-tie gadījumi, kur visu līmeņu tiesneši ir iesaistiti krāpnieciskās darbībās un absurdu lēmumu pieņemšanā, ko ik brīdi atspoguļo mediji. Praktiski vienīgais veids kā panākt taisnību ir Eiropas tiesa, bet ne visiem pietiek līdzekļu, lai izietu cauri šim murgam, ko sauc par Latvijas tiesu! Atliek risināt taisnību pēc kovboju laika likumiem!

 2. Tā redz ir tai dzīvē Atbildēt

  kad nav diplomātijas un cieņas, lido lodes.

 3. NU iemesli izsolei var būt dažādi ne tikai bankas atņemti īpašumi, līdz ar to šis jautājums nav tik viennozīmīgs- dažkārt īpašumus atņem uzturlidzekļu garantijas fonds par to, ka tēvs nav maksājis alimentus saviem bērniem. Arī es piedalos izsolēs un tādus nemaksātājus ar lielāko prieku izmetu ārā no viņu mājām, jo zinu cik grūti manai mātei bija vilkt vienai 3 mazus bērnus. Es gan ieteiktu apdrošināt dzīvību un veselību, kā arī nokārtot ieroču nēsāšanas atļauju. Izsoles ir dažādas- ir bezmantnieku izsoles, ir pašvaldību izsoles ar jau atbrīvotiem īpašumiem, utml. Jāsaprot viens- ja nepiedalies izsolē, tad īpašums par kapeikām tiek pašu tiesu izpildītāju pārņemts, kurus neviens nešauj, parādnieks paliek vienalga parādā, bet daudz lielāku summu un ieguvējs ir tikai tas, kas jau tāpat ir stāvus bagāts. Ja izsolē īpašumu iegādās kaimiņš, var vienoties par kādiem terniniem, varbūt slēgt nomas līgumu, utt. Šaut nost cilvēku nav attaisnojama rīcība, jo izsoles un ūtrupes bijušas vienmēr, tas pats šāvējs, iespējams, citādos apstākļos arī neminstinātos pa lēto iegūt kaimiņa īpašumu…

 4. izputināšanā piedalījušamies ir jāuzmanās !
  Labāk izputināto cilvēku mantu un zemi neiegādāties !
  Katram gadījumam…

 5. Uzcita NELAIMES bagáts nekļùsi!

 6. paši vien būs šāvušies

 7. Ta redz veicas PARPIRCEJAM BANKAS, CILVEKAM ATNEMT VIENIGO MAJOKLI ,NU UN KAS KA #SKAISTULA KONKURSA UZVARETAJS ,NO SKAISTUMA CIKS VIEN IR # TADUS NOLADET UZ MUZU .

 8. Par velti un skaistu purnu nevienam nesauj,dzivojam kapitalisma kur par patronam ir jamaksa tapec jabut iemeslam kapec ticis terets svins…………………………………………

 9. Ar nepielādētu ieroci nevar izdarīt šāvienu

 10. aborigens atriebās kam tika klāt, šoreiz pircejam.

  • no kurienes tik jauniem kadriņiem nauda, lai pirktu izsolēs īpašumus? Vai nu tik balti un pūkaini ir tie brālīši? Cilvēks noteikti bija “davests” līdz beidzamajam, ja jau pie tik radikāliem līdzekļiem ķērās.

  • Nu, dzīvesvietas jautājumu tas šāvējs sev uztuvākiem gadiem ar to būs atrisinājis.

Draugiem Facebook Twitter Google+