×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
3. janvāris, 2015
Drukāt

Smagi slimais Dāvis Latvijā varētu atgriezties jau nākamās nedēļas sākumā (6)

Foto - Bērnu slimnīcaFoto - Bērnu slimnīca

Deviņgadīgais Dāvis, kuram konstatēta smaga kombinēta patoloģija saistībā ar nepareizu limfas atteci no vēdera dobuma orgāniem, no slimnīcas ASV tiks izrakstīts jau pirmdien, 5.janvārī, un drīz pēc tam varēs atgriezties Latvijā, aģentūrai LETA pastāstīja Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa.

Dambiņa norādīja, ka pašlaik tiek meklēti avioreisi, ar kuru Dāvi nogādāt Latvijā.

“Pirmdien viņš tiks izrakstīts no slimnīcas, lai gan laiki gan vēl nav zināmi. Tas varētu nozīmēt, ka uz Latviju Dāvis varētu doties jau pirmdienas otrajā pusē,” viņa sacīja, piebilstot, ka ASV ārsti vēl meklēs Dāvja saslimšanas cēloni.

“Pirmdien esam izsūtījuši virkni ar izmeklējumiem no Latvijas, kurus ārsti vēl pētīs, taču viņi jau tagad uzskata, ka Dāvja veselības stāvoklis šobrīd ir tik labā stāvoklī, ka viņam nav jāatrodas slimnīcā,” sacīja Dambiņa, kura nesen sazinājusies ar Dāvja mammu.

“Viņi dodas pastaigās. Dāvis gan ātri piekūst, jo viņam bija ilgstošs gultas režīms, un procedūra bija pietiekami sarežģīta, taču viņš ļoti priecājas, ka brauks mājās,” piebilda Dambiņa.

Jau ziņots, ka deviņgadīgajam Dāvim, kurš par saziedotiem un valsts piešķirtiem līdzekļiem tika nogādāts ārstēšanai ASV, veiksmīgi veikta operācija.

Ārstēšanai nepieciešamie 427 500 ASV dolāri jeb aptuveni 348 000 eiro 5.decembrī tika pārskaitīti Filadelfijas bērnu slimnīcai, un smagi slimais Dāvis kopā ar mammu un mediķiem 16.decembrī devās ārstēties uz ASV. Iepriekš iedzīvotāji dažu dienu laikā saziedoja 317 173,95 eiro, savukārt valsts piešķīra 100 000 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Portālam ļoti nepiedienīga VALODA! Vai Dāvis joprojām ir SMAGI SLIMAIS un nav izveseļojies???
  Haltūristi!

 2. aizdomīgi tas viss sāk likties. ļoti maz, pārāk maz informācijas bija par ģimeni. parasti viss daudz atklātāk notiek. bet nu – lai puikam veselība, protams!

  bērns jau vairs NAV smagi slims????ī Vai ir joprojām? vai arī tas virsraksts iežēlināšanai?

 3. ” Filadelfijas Bērnu slimnīcas ārsti turpina meklēt cēloni, kā rezultātā zēnam radās nopietni veselības sarežģījumi, taču šobrīd ir skaidrs, ka tā nav kardioloģiska saslimšana, par ko iepriekš bija aizdomas”
  —————————————
  Uz kādu simptonu pamata LAtvijas ārsti prasīja un deva slēdzienu konsultācijai un operācijai ASV? Domājiet cilvēki, pat ja neesat mediķi. Ziedojumi tika vākti uz apšaubāmiem LAtvijas bērnu ārstu slēdzieniem. Vai šeit nebija tīra bērnu fonda organizēta akcija , kas ir biznesam pietuvināta. Skumjākais, ka šai apšaubamajai akcija iesaistījas LTV1 ar savu masīvo reklāmu., kas droši vien nebija par velti. Tas man atgādina ZZS partijas biedrenes Grigules uz eiropas parlamentu, kas bija spēcīgā, agresīva uz katra cilvēka apziņu. Viens ir skaidrs, ka agresīvu, vienpusēju reklāmu var panākt ļoti daudz, arī šoreiz.

 4. lai Dāvītis veseļojas

 5. Smagi slimais? Cilvēkbērns ir jau uz veselības ceļa. Dumjie portāla virsrakstu licēji.

 6. valsts piešķirtiem? pirmā dzirdēšana. tas jau bija kaut kāds uzņēmums, tas nekas, ka valsts.

Draugiem Facebook Twitter Google+