Smaiļotājam Rumjancevam piektā vieta Pasaules kausa posmā 0

Latvijas smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs svētdien izcīnīja piekto vietu Maskavā notikušajā Pasaules kausa posmā 200 metru distancē.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu
Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai

Sacensību A finālā Rumjancevs finišēja pēc 36,071 sekundes, kas bija par 0,516 sekundēm lēnāk nekā uzvaru izcīnījušajam Ekvadoras sportistam Sesaram de Sesarem.

Kā ziņots, pirms tam priekšsacīkstēs savā braucienā Rumjancevs finišēja pēc 39,336 sekundēm, ieņemot trešo vietu, kas sportistam deva vietu pusfinālā.

Savukārt savā pusfinālā Latvijas pārstāvis izcīnīja pirmo vietu, distanci veicot 38,246 sekundēs.

Kā zināms, Rumjancevs pārī ar Kristu Straumi būs vienīgie Latvijas pārstāvji šīgada Londonas olimpisko spēļu kanoe un smaiļošanas sacensībās. Viņi Olimpiādei kvalificējās, izcīnot sesto vietu pagājušā gada pasaules čempionātā 200 metru distancē.

Neviens cits Latvijas sportists šajā Pasaules kausa posmā nepiedalījās.