×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
31. oktobris, 2013
Drukāt

Smārdes “meža puika” veiksmīgi atrasts (4)

Valsts policijaValsts policija

No mājām aizbēgušais 13 gadus vecais Saulvedis Seržants, kura meklēšanā jau bija iesaistījusies policija un zemessardze, ceturtdien atrasts un aizturēts netālu no mājām.

Kā portālam “LA.lv” atzina Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa vadītājs Janeks Bahs, zēns atrasts netālu no mājām ap plkst.16, kad viņš izgājis uz meža ceļa, pa kuru tobrīd ar auto braukuši bāriņtiesas pārstāvji, kuri puiku aizturējuši. Saskaņā ar pašreizējo informāciju puika prombūtnē no mājām nakšņojis mežā. Bēgšanas iemeslus šobrīd skaidro bāriņtiesa.

Kā jau ziņots, policija un tuvinieki ceturtdien lūdza palīdzību Saulveža Seržanta meklēšanā – pusaudzis 29. oktobrī izgājis no savas dzīvesvietas Smārdes pagastā un nebija atgriezies.

Zēns 29. oktobrī ap pulksten 8.30 izgājis no savas dzīvesvietas Engures novadā Smārdes pagastā. Viņam ir gari gaiši mati, pārvietojas ar velosipēdu, uz kura uzkrauta telts un mugursoma, paņēmis līdzi siltu apģērbu un ēdienu.

Tuviniekiem atstātā zīmītē zēns rakstījis, ka dodas dzīvot uz mežu. Policijas darbinieki vakar, saņemot informāciju par zēna pazušanu, uzsāka meklēšanu.Puisis meklēts Lapmežciema-Klapkalnciema teritorijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. ….MĒS PAVISAM BIJĀM ČETRI ,KAS VIENS OTRU NENODOD .PIRMIE BIJA TUMŠIE MEŽI ,OTRS BĒRAIS KUMELIŅS .TREŠAIS ASIŅAINAIS DUNCIS ,CETURTAIS – ES KAUPĒNS PATS…! JAUTĀJUMS : AR KO NODARBOJAS ZEMESSARDZES VADĪBA ,JA NESPĒJ IESAISTĪT ŠADUS PIEDZĪVOJUMU ALKSTOŠUS JAUNIEŠUS SAVĀ JAUNATNES ORGANIZĀCIJĀ ? SAVĀ LAIKĀ LATVIJAS AIZSARGU ORGANIZĀCIJA TO PRATA…ARĪ TAGAD TO PROT. BŪTU INTERESANTI KĀDĀ NO NĀKOŠAJIE AVĪZES NUMURIEM IZLASĪT DETALIZĒTU ZS VADĪBAS VIEDOKLI ŠAJĀ JAUTĀJUMĀ .

Draugiem Facebook Twitter Google+