Uncategorized

Smēdiņam veselības problēmas, Pļaviņam cits pārinieks 0

plavinssmedins.lv

Jānis Šmēdiņš kājas vēnu iekaisuma dēļ šonedēļ nestartēs pludmales volejbola Pasaules kausa (PK) posmā, taču veselības sarežģījumi sportistam nav tik nopietni, lai apdraudētu viņa dalību Londonas olimpiskajās spēlēs.

Šmēdiņam jālieto zāles un jāveic medicīniskas procedūras, bet ceturtdien ārsti izvērtēs, cik ātri noris atlabšana, lai noteiktu, vai volejbolists jau nākamnedēļ varēs spēlēt, pastāstīja Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) speciāliste sabiedrisko attiecību un komunikāciju jautājumos Marita Vilciņa. Ārsti neuzskata, ka Šmēdiņa veselības sarežģījums varētu būt tik nopietns, lai viņam būtu jāizlaiž starts Londonas olimpiskajās spēlēs, piebilda Vilciņa.

Mārtiņa Pļaviņa pārinieks šonedēļ PK posmā Šveicē būs Aleksandrs Solovejs, kurš duetā aizstās Šmēdiņu, pastāstīja Latvijas Volejbola federācijas ģenerālsekretārs Egils Cīrulis. Pļaviņa izvēli par labu Solovejam noteica arī apstāklis, ka jaunajam pāriniekam ir visi nepieciešamie antidopinga dokumenti, lai viņš varētu piedalīties PK sacensībās. PK posmos pēc reglamenta ir spēkā prasības, kas neļauj uzreiz kādam iepriekš nezināmam sportistam iesaistīties cīņā. Arī Cīrulis rēķinās, ka Šmēdiņam kājas savainojums nav tik nopietns, un PK sacensības sportists izlaiž vairāk piesardzības dēļ.

PK posma pamatturnīrs Gštādā notiks no ceturtdienas līdz svētdienai. Sacensībām ir pieteikts arī otrs Latvijas pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Ruslans Sorokins, kuri tāpat gatavojas startam olimpiskajās spēlēs.

LA.lv