×
Mobilā versija
+13.9°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
9. jūlijs, 2012
Drukāt

Šmēdiņš mēģinās trenēties

Veselības problēmu dēļ izlaidis vienu pludmales volejbola Pasaules kausa (PK) izcīņas posmu, šodien treniņus atsāks Jānis Šmēdiņš.
 Iepriekšējā nedēļā Šveices pilsētā Gštādē notikušo “Grand Slam” turnīru Jānis bija spiests izlaist kreisās kājas vēnu iekaisuma dēļ.

“Kopš otrdienas kājām neesmu piestrādājis, tikai ķermeņa augšdaļu svaru zālē patrenēju. Pirmdien mēģināšu pakustēties un raudzīt, kāda būs pašsajūta. Tagad šķiet, ka būs OK, bet vēl jākonsultējas ar ārstu. Ja saņemšu atļauju, spēlēšu jau PK nākamajā posmā,” Jānis Šmēdiņš pēc iespējas ātrāk grib atgriezties sacensību režīmā. Šonedēļ Vācijas galvaspilsētā Berlīnē notiks PK priekšpēdējais posms pirms Londonas olimpiskajām spēlēm.

Pirms tam Jānim divas nedēļas bijis labās kājas saišu iekaisums, un, to pietaupot, viņš vairāk uzticējies labajai – lecot, piezemējoties. “Ārsts teica, ka radusies pārslodze, līdz ar to potīte piepampa, sāpēja un nevarēju īsti palēkt. Ceturtdien pampums vēl nebija nozudis, šobrīd gan sāpes vairs nejūtu,” teic Šmēdiņš.

Viņa partneris Mārtiņš Pļaviņš Šveicē startēja kopā ar Aleksandru Soloveju, pirmajos divos mačos piedzīvojot zaudējumus, bet trešajā gūstot tehnisko uzvaru pret mājiniekiem Martinu Lacigu un Jonasu Veingartu. Pirmajā setā mūsējie zaudēja ar 18:21, bet otrajā pie 6:2 latviešu labā spēle tika pārtraukta pretinieka savainojuma dēļ. Ar to gan nepietika, lai kvalificētos izslēgšanas spēlēm, un galarezultātā – dalīta 25. vieta.

Labāk veicās Aleksan­dram Samoilovam un Ruslanam Sorokinam, kuri grupā izcīnīja divas uzvaras trīs mačos un izslēgšanas turnīru sāka, ar 2:0 (21:17, 21:17) apspēlējot itāliešus Matēo un Paolo Ingroso. Nākamajā mačā viņi divos setos zaudēja olimpiskajiem čempioniem Todu Rodžeru un Filipu Dālhauzeru no ASV (19:21, 19:21) un Gštādē ieņēma dalītu devīto vietu. Abi Latvijas volejbola dueti kvalificējušies Londonas olimpiskajām spēlēm.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+