Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
15. aprīlis, 2015
Drukāt

Smēķēšana uz balkona: aizliegums spēkā, sodi – maz ticami (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Kopš stājies aizliegums smēķēt uz dzīvojamo māju balkoniem un lodžijām – nepilnu piecu mēnešu laikā – par šī likuma neievērošanu, piemēram, Rīgā reģistrēti tikai nepilni 30 iedzīvotāju iesniegumi; policija atzīst, ka iedzīvotājus sodīt par šādām darbībām ir praktiski neiespējami, trešdien vēstīja LNT raidījums “900 sekundes”.

Šogad Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Latgales pārvaldes policisti spējuši saukt pie administratīvās lietvedības sešus šādus smēķētājus. Vienā no gadījumiem tas kļuva iespējams, jo kaimiņš ierakstījis video, tādā veidā, faktu bija viegli pierādīt.

“Nav ne liecinieku šim faktam, arī pašas personas šo faktu neatzīst, līdz ar ko uzsāktā lietvedībā šajā lietā jāizbeidz pierādījumu trūkuma dēļ,” norāda RPP Latgales pārvaldes Sabiedriskās kārtības sargāšanas nodaļas priekšnieks Guntis Bērziņš.

Sods par šādu pārkāpumu ir līdz 15 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ļoti pozitīvi vērtējami Atbildēt

    Ļoti pozitīvi vērtējami pieņemtie normatīvie akti par smēķēšanas ierobežošanu, varu teikt, ka ir uzlabojusies situācija ar smēķētājiem – mazāk smēķē pieturvietās, vairs nav tik bravūrīgi, bet vēl aizvien ir pretīgi no rītiem braucot sab.transportā iekāpušie `pēdējā ievilciena` izpūtēji vagonā, tiešām pretīgi. Bet kopumā situācija ir uzlabojusies. Par to prieks. Gan jau ar balkonsmēķētājiem arī izdomās ko darīt.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+