Mobilā versija
+21.9°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
15. aprīlis, 2015
Drukāt

Smēķēšana uz balkona: aizliegums spēkā, sodi – maz ticami (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Kopš stājies aizliegums smēķēt uz dzīvojamo māju balkoniem un lodžijām – nepilnu piecu mēnešu laikā – par šī likuma neievērošanu, piemēram, Rīgā reģistrēti tikai nepilni 30 iedzīvotāju iesniegumi; policija atzīst, ka iedzīvotājus sodīt par šādām darbībām ir praktiski neiespējami, trešdien vēstīja LNT raidījums “900 sekundes”.

Šogad Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Latgales pārvaldes policisti spējuši saukt pie administratīvās lietvedības sešus šādus smēķētājus. Vienā no gadījumiem tas kļuva iespējams, jo kaimiņš ierakstījis video, tādā veidā, faktu bija viegli pierādīt.

“Nav ne liecinieku šim faktam, arī pašas personas šo faktu neatzīst, līdz ar ko uzsāktā lietvedībā šajā lietā jāizbeidz pierādījumu trūkuma dēļ,” norāda RPP Latgales pārvaldes Sabiedriskās kārtības sargāšanas nodaļas priekšnieks Guntis Bērziņš.

Sods par šādu pārkāpumu ir līdz 15 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ļoti pozitīvi vērtējami Atbildēt

    Ļoti pozitīvi vērtējami pieņemtie normatīvie akti par smēķēšanas ierobežošanu, varu teikt, ka ir uzlabojusies situācija ar smēķētājiem – mazāk smēķē pieturvietās, vairs nav tik bravūrīgi, bet vēl aizvien ir pretīgi no rītiem braucot sab.transportā iekāpušie `pēdējā ievilciena` izpūtēji vagonā, tiešām pretīgi. Bet kopumā situācija ir uzlabojusies. Par to prieks. Gan jau ar balkonsmēķētājiem arī izdomās ko darīt.

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (7)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varāDarba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+