Apbrīno

Smieklīgie Grisvoldi atgriežas uz kino ekrāniem0

Publicitātes foto

Svētki tiem, kuri jau paspējuši sailgoties pēc atvaļinājuma bezrūpības, jo jau šo piektdien, 4. septembrī, pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvos leģendārās un jautrās Grisvoldu ģimenes jaunākais piedzīvojumu stāsts „Atvaļinājums” („Vacation”).

Piedzīvojumu komēdija „Atvaļinājums” ar filmas „Paģiras” („The Hangover”) zvaigzni Edu Helmsu galvenajā lomā ir stāsts par apzinīgu ģimenes galvu Rastiju Grisvoldu, kurš, atceroties sava tēva mēģinājumus vienot ģimeni ar dažādu izbraucienu palīdzību, izlemj sekot viņa pēdās. Rezultātā Rastijs pārsteidz savu atturīgo ģimeni ar entuziasma pilnu piedāvājumu doties izbraucienā pāri visai Amerikai, lai nokļūtu foršākajā ģimenes atrakciju parkā valstī. Šķiet, lieki piebilst, ka plānotais ceļojums nenorit tik gludi, kā vajadzētu.

Izklaidējošais kino stāsts par jautriem pārpratumiem pilno atvaļinājumu ir divu spēcīgu Holivudas scenāristu Džonatana Goldsteina un Džona Frensisa Deilija debija režijas jomā. Tas ir arī jaunākais turpinājums astoņdesmitajos un deviņdesmitajos gados populārajām komēdijām par jancīgās Grisvoldu ģimenes atvaļinājumiem. Pēdējā no tām bija 1997. gadā iznākusī „Vegasas atvaļinājums” („Vegas Vacation”).

Komentējot šīs ļoti veiksmīgās ģimenes filmu sērijas panākumu atslēgu, komēdijas „Atvaļinājums” režisors un scenārija autors Džons Frensis Deilijs uzsver: „Spilgti atceros pirmo reizi, kad redzēju Grisvoldu ģimenes dēkas. Tā man bija revolūcija! Bija sajūta, ka man tiek atvērtas acis uz to, ka komēdija vienlaikus var būt intelektuāla un muļķīga. Un tieši tāds ir mans iecienītākais komēdijas veids – kino darbi, kas liek vēderam rauties krampjos no smiekliem, bet vienlaikus runā par ļoti svarīgiem un aizkustinošiem jautājumiem.”

Filmas „Atvaļinājums” reklāmas rullītis:

LA.lv