Mobilā versija
+6.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
14. septembris, 2016
Drukāt

Smiltenē kokapstrādes uzņēmumā izcēlies plašs ugunsgrēks

Foto-LETAFoto-LETA

Ilustratīvs foto

Šonakt kādā kokapstrādes uzņēmumā Smiltenē izcēlies ugunsgrēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests(VUGD).

Plkst. 03.33 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Valkas ielu Smiltenē, kur kokapstrādes uzņēmumā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vienstāvu koka piebūvei un ēkai zem jumta norisinās degšana. Aizdegšanās ir notikusi arī divos skaidu bunkuros.

Paralēli dzēšanas darbiem, ugunsdzēsēji glābēji no liesmām aizsargāja blakus esošās ēkas. Kopējā degšanas platība ir 1200m2. Plkst. 07.23 ugunsgrēka izplatīšanās tika ierobežota, bet tā likvidācija vēl turpinās.

Dzēšanas darbos ir iesaistīti Smiltenes, Valmieras, Valkas, Strenču un Jaunpiebalgas ugunsdzēsēji glābēji.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 42 izsaukumus – 16 uz ugunsgrēku dzēšanu un 22 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+