Mobilā versija
+3.9°C
Daina, Dainis, Dainida
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
6. jūnijs, 2016
Drukāt

Smiltēns būs “Vienotības” priekšsēdētāja vietnieks (1)

Edvards Smiltēns. Foto - Timurs SubhankulovsEdvards Smiltēns. Foto - Timurs Subhankulovs

Saeimas deputāts Edvards Smiltēns šodien apstiprināts “Vienotības” priekšsēdētāja vietnieka amatā, žurnālistiem sacīja partijas vadītājs Andris Piebalgs.

Smiltēns kopā ar Piebalgu cīnījās par partijas priekšsēdētāja amatu, un ar samērā nelielu balsu pārsvaru par “Vienotības” vadītāju ievēlēts Piebalgs.

Piebalgs šodien pēc valdes sēdes pauda prieku, ka Smiltēns piekrita uzņemties šos pienākumus. Pagaidām pienākumi starp priekšsēdētāju un vietnieku vēl neesot precīzi sadalīti, tomēr tas tikšot izdarīts.

Iepriekšējai partijas priekšsēdētājai Solvitai Āboltiņai nebija vietnieka.

Savukārt pēc Piebalga ierosinājuma ģenerālsekretāra pienākumus turpinās pildīt Artis Kampars.

Kā ziņots, aizvadītajā nedēļas nogalē partijas kongresā par jauno “Vienotības” vadītāju tika ievēlēts Piebalgs, kurš šajā amatā nomainīja Āboltiņu.

Tāpat “Vienotības” kongresā daļēji tika pārvēlēta partijas valde – vietu tajā saglabāja Āboltiņa, savukārt trešdaļa valdes locekļu vietas zaudēja, tostarp visi par iekšējiem opozicionāriem dēvētie politiķi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tie, kuri “valstī” ‘SILI bradā’,
    Bez “politikas” ‘sprāgtu’ badā,
    Jo – nejēdz VISPĀR neko darīt,
    Kā vienīgi – ‘pa trekno parīt’:

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (67)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+