Mobilā versija
Brīdinājums +1.1°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
18. janvāris, 2016
Drukāt

Smiltēns: tieslietu jomas sakārtošanā nepieciešama dinamiska rīcība (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Tieslietu jomā joprojām ir daudz problēmu, tāpēc tās sakārtošanā nepieciešama dinamiska rīcība, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” teica “Vienotības” valdes loceklis Edvards Smiltēns.

Viņš akcentēja, ka tieslietas ir daudzu “Vienotības” cilvēku prioritāšu sarakstā un pašlaik ir redzams, ka tieslietu jomā joprojām ir daudz problēmu, tāpēc nepieciešama dinamiska rīcībā.

Kā vienu no jautājumiem, kuru nepieciešams risināt, Smiltēns minēja maksātnespējas administrēšanas jautājumu sakārtošanu.

Tāpat Smiltēns akcentēja, ka “Vienotībai” ir svarīgi strādāt koalīcijā, lai var izdarīt tās lietas, kas solītas vēlētājiem.

Jau ziņots, ka Vienotība” šobrīd ir pieteikusi vēlmi pretendēt uz Tieslietu ministriju (TM).
Valsts prezidents Raimonds Vējonis paziņojis, ka ir nolēmis premjera amatam nominēt Saeimas deputātu Māri Kučinski no Zaļo un zemnieku savienības.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Smiltēna kunga atalgojums sāk noapaļoties kāmīgos vaidziņos un ķīniešu actiņās. Varbūt kāda diētiņa derētu? Arī domāšana kļūtu skaidrāka. Sākas gavēņa laiks…

  2. Valdis Freimantāls. Atbildēt

    Un to nekaunas runāt Rīgas Latviešu Biedrības neģēlīgās, PRETTIESISKĀS iznīcināšanas fakta ilggadējie slēpēji!

    Jau 22 gadus komunisti un čekisti saimnieko Māmuļā, aizlieguši un uzspļāvuši L I K U M Ī G A J I E M 1938. gada biedrības statūtiem.

  3. sapuvušu sakārtot nevar, to jānomaina.Un grūti iedomāties, ka to varētu izdarīt paši pūdētāji.

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (45)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Pie barikāžu piemiņas ugunskura pulcējas vairāki simti cilvēkuŠodien priekšpusdienā Rīgā, Doma laukumā, pie barikāžu atcerei veltīta ugunskura pulcējās vairāki simti cilvēku, tostarp Latvijas amatpersonas, jaunsargi, dažāda vecuma skolēni un viņu skolotāji.
Draugiem Facebook Twitter Google+