Latvijā
Politika

Smiltēns: “Vienotībai” rūpīgāk jāizvērtē, ko pieņemt partijā 16

Foto – Valdis Semjonovs

“Manā izpratnē “Vienotības” nākotne ir tajā, ka “Vienotība” ir centriska partija, nocērtot abus galus, kas ir gan ultraliberāli, gan ultrakonservatīvi, jo viņi vienkārši nevar sadzīvot vienā kombinācijā,” partijas “Vienotība” priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Kur tas suns aprakts?”, komentējot to, vai “Vienotība” nākotnē sevi pozicionēs kā konservatīvu vai liberālu politisko spēku.

Smiltēns uzskata, ka “Vienotībā” pašlaik apvienojušies cilvēki ar pārlieku atšķirīgiem politiskajiem uzskatiem: “Visu laiku mierinot “kuš, dzīvosim mierīgi” un vēl tik pievienojot dažādi domājošus cilvēkus, mēs radījām milzīgu partiju, kas ir spektrā no ultrakonservatīviem līdz ultraliberāliem cilvēkiem.”

Saistītie raksti

Smiltēns raidījumā norādīja, ka radikāli atšķirīgi uzskati vienas partijas ietvaros var novest pie negatīva rezultāta, tāpēc viņš neuzskata, ka “Vienotībai” tas būtu jādara. “Ir dažādi ķīmiskie elementi, kuri paši par sevi ir vērtīgi, bet, ja tu tos savieno, tad veidojas sprādzienbīstama kombinācija. Līdz ar to es nepiekrītu tiem kolēģiem, kas bija pārliecināti, ka “Vienotība” nozīmē ņemt un vienot visus pēc kārtas vienā komandā,” raidījumā savu nostāju pauda partijas priekšsēdētāja vietnieks.

Smiltēns ir pārliecināts, ka nākotnē “Vienotībai” jābūt centriskai, izslēdzot radikālas idejas. “Manā izpratnē “Vienotības” nākotne ir tajā, ka “Vienotība” ir centriska partija, nocērtot abus galus, kas ir gan ultraliberāli, gan ultrakonservatīvi, jo viņi vienkārši nevar sadzīvot vienā kombinācijā. Nevar darboties ar partiju, kura pati sevi plēš gabalos,” savu pārliecību pauda Smiltēns.

LA.lv
LA
LA.lv
Latvijā
Multimediālā izstādē Pēterbaznīcā atklās aizkustinošus Brīvības cīņu dalībnieku stāstus
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Vekseļa lieta: no bijušā Lielvārdes mēra Āboliņa tiesā piedzen 600 000 eiro
5 stundas
LE
LETA
Latvijā
Izbrāķē JKP topošās valdības darbu plānu 1
5 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

DK
Dace Kokareviča
Latvijā
“Šiva*, atkāpies no Vanagkalna!” Būt vai nebūt Zemes enerģiju parkam Baldonē?
1 stunda
LE
LETA/LA.lv
Sports
Štrombergs liek punktu sportista karjerai
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Rinkēvičs: Ministriju līmenī ir atšķirīga gatavība “Brexit”
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Otrdienas vakarā Rīgā izveidojušies ievērojami sastrēgumi
1 stunda
LE
LETA
Laukos
ZM: “Latvijas valsts mežiem” cena par “Bergvik Skog” īpašumiem bija pārāk augsta
2 stundas