×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
19. jūlijs, 2017
Drukāt

Smiltēns: “Vienotībai” rūpīgāk jāizvērtē, ko pieņemt partijā (16)

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

“Manā izpratnē “Vienotības” nākotne ir tajā, ka “Vienotība” ir centriska partija, nocērtot abus galus, kas ir gan ultraliberāli, gan ultrakonservatīvi, jo viņi vienkārši nevar sadzīvot vienā kombinācijā,” partijas “Vienotība” priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Kur tas suns aprakts?”, komentējot to, vai “Vienotība” nākotnē sevi pozicionēs kā konservatīvu vai liberālu politisko spēku.

Smiltēns uzskata, ka “Vienotībā” pašlaik apvienojušies cilvēki ar pārlieku atšķirīgiem politiskajiem uzskatiem: “Visu laiku mierinot “kuš, dzīvosim mierīgi” un vēl tik pievienojot dažādi domājošus cilvēkus, mēs radījām milzīgu partiju, kas ir spektrā no ultrakonservatīviem līdz ultraliberāliem cilvēkiem.”

Smiltēns raidījumā norādīja, ka radikāli atšķirīgi uzskati vienas partijas ietvaros var novest pie negatīva rezultāta, tāpēc viņš neuzskata, ka “Vienotībai” tas būtu jādara. “Ir dažādi ķīmiskie elementi, kuri paši par sevi ir vērtīgi, bet, ja tu tos savieno, tad veidojas sprādzienbīstama kombinācija. Līdz ar to es nepiekrītu tiem kolēģiem, kas bija pārliecināti, ka “Vienotība” nozīmē ņemt un vienot visus pēc kārtas vienā komandā,” raidījumā savu nostāju pauda partijas priekšsēdētāja vietnieks.

Smiltēns ir pārliecināts, ka nākotnē “Vienotībai” jābūt centriskai, izslēdzot radikālas idejas. “Manā izpratnē “Vienotības” nākotne ir tajā, ka “Vienotība” ir centriska partija, nocērtot abus galus, kas ir gan ultraliberāli, gan ultrakonservatīvi, jo viņi vienkārši nevar sadzīvot vienā kombinācijā. Nevar darboties ar partiju, kura pati sevi plēš gabalos,” savu pārliecību pauda Smiltēns.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. Pēterīts ar Miķeļīti Atbildēt

  Ko tos miroņus vazā un grib žurnālisti uzstutēt, jo Vienotība Rēderam pat maksāja caur budžetu 125 eiras stundā! un cik citiem? Latvijā smilšu takas ir daudz un tur ir ar Vienotībai vieta uz mu”ziem . Moljardu iegrūga ārzemniekiem rīklē un vēl šos sātanus reaminēt!!!!

 2. Pie viena no iepriekšējiem rakstiem man pārmeta, ka neesmu pieminējusi Sorosu (ko gandrīz nekad neesmu darījusi iepriekš). Tad nu lūdzu:
  Kāpēc oligarhi (piem., hūte) un atsevišķi komentētāji IENĪST Sorosa fondu?? Sorosa darbībā nošķirama investora darbība un filantropa darbība. Sorosa investora darbību lai analizē ekonomisti. Kas attiecas uz filantropa darbību. tad Soross daudzās valstīs izveidojis fondus un Latvijā fonds atbalsta:
  1. DEMOKRĀTIJU – veicinot iedzīvotāju iesaistīšanos sabiedriskajos un politiskajos procesos, veicinot kritisko domāšanu (piemēram, diskusiju pasākums “Lampa”);
  2. SOCIĀLO UZŅĒMĒJDARBĪBU un dalīšanos resursos, kas ir ilgtspējīgas ekonomikas kodols;
  3. PILSONISKAS PIEDERĪBAS VEICINĀŠANU visos Latvijas iedzīvotājos, lai etniskās, valodu un uzskatu atšķirības būtu sabiedrības pievienotā vērtība, nevis šķelšanās iemesls un autoritāru tendenču provocētājs.
  Kā redzams no fonda atbalstītiem procesiem, tie ir klaji nevēlami Latvijas oligarhiem, kuri cenšas ierobežot preses brīvību uzpērkot žurnālistus lai mazināt sabiedrības iesaistīšanos. Mēs nekad neuzzinātu par “Rīdzenes sarunām”, ja nebūtu brīvas preses!
  Pilsoniskas sabiedrības veidošana mazinot sabiedrības sašķeltību ir viens no galveniem Latvijas politiskās izaugsmes stūrakmeņiem. Tieši sabiedrības sašķeltība kavē politisko partiju konkurenci, tā veicina korupciju politikā.

 3. Smiltēns nav ar iniciatīvu un zināšanām apveltīts līderis, tikai partijas funkcionārs, birokrāts. Redz šim partijas gali nepatīk, apcirtīs. Vienotības deklarētā un valsts laikam lielākā problēma ir tiesiskuma nodrošināšana. Bet ar to Vienotībai galīgi neveicas gan partijas iekšienē Āboltiņa, Zaķis, lakatiņi, utt), gan ārienē. Bet “vilciens aizgājis”. Par tiesiskumu ļoti pārliecinoši iestājas Jaunā Konservatīvā partija un to pierāda arī pašvaldību vēlēšanu rezultāti. Tādēļ Vienotības niša politikā jau ir aizņemta. Aizgājušo deputātu rīcība veidojot jaunu partiju nejauki smird, jo liecina par raušanos pie vecās SILES par katru cenu. VALSTISKI DOMĀJOT labākais, ko Vienotība var darīt lai neizšķaidītu balsis uz Saeimas vēlēšanām, ir likvidēties pirms Saeimas vēlēšanām un atsevišķi biedri var pievienoties citām partijām, ja tās tos pieņems. Un ātrāk kā citās reizēs, bez muļļāšanās!

 4. Čomiņ,jums nu gan bija jāapjēdz,ka Vienotība sastāvēja no vairākām partijām ar dažādām programmām.Piebalgs izgāzās,tas pats notiks ar jums kamēr “V “tupēs Āboltiņa,jo jūs esat viņas marionetes.Vienotībā nebija ne diskusiju ne vārda brīvības.Partija šancēja uz Āboltiņu un viņas ambīcijām pēc amatiem. Jūs esat nolemtie !!

 5. tieši tā, jums daudzi jāizmet…………………….

 6. Vienotibu sagrava bijusie komunisti no LU un prokremliska prese . Vai tiesam vienotiba ir tik naiva un nesaprot ,ka kremla agentura obligati iefiltres savus cilvekus . Vajag savakt kompromatu un dot prettreicienu .

 7. ZZS IR LIKU UN ZAGLU BEDRE.smird jau pa gabaluiebrauc VENTSPILI,javelk gazmaska .ta pec zida un mirona smird-ARPRATS.MAZAIS KRUPIS VAI BIKSES LIEK VAI NEMAZGAJAAAS,SMIRD KA CUKA .FRISVAGARS BRIGMANIS TAS JAU SEN OZ PEC VECAS MAITAS.

 8. Ha, ha, ha! Tajā trūdošo politisko līķu kambarī vēl kāds grib iestāties?

 9. Ņemtu ikvienu,tikai neviens nenāk! Vienotībai rūpīgi jāizvērtē Tautas partijas piemērs-jādomā par pašlikvidēšanos!

 10. Smiltēnam, šķiet, piemetusies lielummānija, ja viņš domā, ka tajā populistisko sociālistu partijā vispār kāds gribēs iestāties.

 11. sociālistiskā partija Vienotība Atbildēt

  Par kādu centru viņš runā? Paskatieties uz Vienotības nodokļu priekšlikumiem gan 2015.gadā, gan šogad. Vienotība ir izteikts populistiskā sociālisma paraugs, kas piedāvā muļķīgus, pseidokreisus risinājumus, kuru rezultātā ieguvēji ir lielākās vēlētāju grupas, bet patiesie mazaizsargātie paliek “aiz borta”

 12. Vienotībai nav nākotnes Atbildēt

  Jau sen vairs neko nevieno. Palikuši (citi arī pa pakaļdurvīm ietikuši) tikai izteikti personisko interešu un labuma rausēji.

 13. Vienotibai ir japadzen Āboltiņa un Zaķis. Ir beidzot jānosoda Dombrovska pretautiskā politika.

 14. Smiltēns: “Vienotībai” rūpīgāk jāizvērtē, ko pieņemt partijā
  ===========================================
  To vajadzēja darīt pirms Smiltēna uzņemšanas.

 15. Pēterīts ar Miķeļīti Atbildēt

  Vienotība ir tik daudz maxinācijas veikuši, ka vislabākais sabiedrotais ir R;īgas Centrālcietuma kontingents!

 16. Es domāju, ka jauni gribētāji neatradīsies, jo no grimstoša kuģa pat žurkas bēg.

Draugiem Facebook Twitter Google+