×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
1. jūlijs, 2014
Drukāt

Smiltīs zīmēts sveiciens Valmierai

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ceturtdien, 3. jūlijā, no plkst.19 līdz 21.30 Valmieras Kultūras centra laukumā norisināsies Smilšu kino organizētas radošās darbnīcas bērniem, bet no plkst. 23 gaidāms Smilšu kino priekšnesums, vēsta domes pārstāve Justīne Deičmane.

Smilšu kino radošo darbnīcu ietvaros būs iespējams ar dažādu krāsu smiltīm krāsot īpašu dizainu aplikācijas. Smilšu aplikāciju veidošana ir ieteicama bērniem, jo tā attīsta viņu krāsu izjūtu un fantāziju, radošumu, kā arī veicina pirkstu muskulatūras attīstību. Turklāt tas ir ļoti labs izklaides veids, kas spēj noturēt bērna uzmanību. Rezultātā tiks izveidotas krāsainas smilšu aplikācijas, kas saglabāsies un vēl ilgi priecēs mazos darbnīcas apmeklētājus.

Savukārt vakara noslēgumā paredzētajā Smilšu kino priekšnesumā gaidāms kāds pārsteigums no Smilšu kino māksliniekiem. Tā kā smilšu zīmēšanas galds ir aprīkots ar video tehniku, kas spēj saglabāt smilšu gleznas un to zīmēšanas procesu diskā, kā arī šo procesu atspoguļot uz netālu novietota televizora, darbi būs apskatāmi visiem pasākuma apmeklētājiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+