Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 23. maijs, 2017
1. jūlijs, 2014
Drukāt

Smiltīs zīmēts sveiciens Valmierai

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ceturtdien, 3. jūlijā, no plkst.19 līdz 21.30 Valmieras Kultūras centra laukumā norisināsies Smilšu kino organizētas radošās darbnīcas bērniem, bet no plkst. 23 gaidāms Smilšu kino priekšnesums, vēsta domes pārstāve Justīne Deičmane.

Smilšu kino radošo darbnīcu ietvaros būs iespējams ar dažādu krāsu smiltīm krāsot īpašu dizainu aplikācijas. Smilšu aplikāciju veidošana ir ieteicama bērniem, jo tā attīsta viņu krāsu izjūtu un fantāziju, radošumu, kā arī veicina pirkstu muskulatūras attīstību. Turklāt tas ir ļoti labs izklaides veids, kas spēj noturēt bērna uzmanību. Rezultātā tiks izveidotas krāsainas smilšu aplikācijas, kas saglabāsies un vēl ilgi priecēs mazos darbnīcas apmeklētājus.

Savukārt vakara noslēgumā paredzētajā Smilšu kino priekšnesumā gaidāms kāds pārsteigums no Smilšu kino māksliniekiem. Tā kā smilšu zīmēšanas galds ir aprīkots ar video tehniku, kas spēj saglabāt smilšu gleznas un to zīmēšanas procesu diskā, kā arī šo procesu atspoguļot uz netālu novietota televizora, darbi būs apskatāmi visiem pasākuma apmeklētājiem.

Pievienot komentāru

Gundars Āboliņš: Sāku nobriest režisora darbam (3)Pēc divām Minhenes kamerteātra štatā nospēlētajām sezonām Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī režisora Viestura Kairiša iestudētajā Viljama Šekspīra lugā "Karalis Līrs" negaidīti debitējis kādreizējais Jaunā Rīgas teātra aktieris Gundars Āboliņš.
Draugiem Facebook Twitter Google+