×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
28. aprīlis, 2016
Drukāt

Smiltene aicina uz iepazīšanos un SEB MTB maratonu

mtb-smiltene-6223.jpg.1000x1000_q85

Pagājušās nedēļas nogalē Latvijas populārākais kalnu riteņbraukšanas seriāls SEB MTB startēja ar klasisko Cēsis-Valmiera braucienu, bet jau nākamajā nedēļā kalnu riteņbraucēji pulcēsies vienā no Vidzemes skaistākajām vietām Smiltenē.

Smiltenes novads allaž lepojies ar sakoptu vidi, skaistiem dabas skatiem, un tieši šeit savulaik dzima kalnu riteņbraukšanas sacensības, kas vēlāk apņēma visu Latviju un jau 15. sezonu ir pazīstamas kā SEB MTB maratons. Smiltenes posmā rīkotāji tradicionāli piedāvā interesantu trasi, izņēmums nebūs arī šis gads, kad sportisti brauks gan pa pilsētas bruģi, gan pa Smiltenes apkārtnes pļavām.
Latvijas labākie kalnu riteņbraucēji sacentīsies “Toyota Hybrid” distancē (59 km), lielākās tautas masas gaidāmas “Virši-A” distancē (38,6 km), bet kalnu riteņbraukšanas entuziasti varēs doties “Mammadaba” veselības braucienā, kurā nenotiek sāncensība. Tikmēr paši mazākie pedāļu minēji Smiltenē piedalīsies “Rasēns” Bērnu braucienā.

SEB MTB rīkotāji aicina kalnu riteņbraukšanas fanus šo sestdien, 30. aprīlī, uz Smiltenes posma trases iemēģināšanu. Visi interesenti pulksten 12 gaidīti Smiltenes pilsētas laukumā, no kurienes dosimies trases iepazīšanās braucienā. Tradicionāli braucēji varēs veikt “Virši-A” distances apli, kā arī uzzināt svaigākos organizatoriskos jaunumus par 8. maijā gaidāmajām sacensībām.

Smiltenes posma pieteikšanās 1. kārta par izdevīgākiem nosacījumiem sacensību mājaslapā velo.lv noslēgsies svētdien, 1. maijā. Pieteikšanās 2. kārta internetā velo.lv noslēgsies 4. maija pusnaktī, bet pēc tam braukt gribētāji varēs pieteikties sacensību vietā Smiltenē 8. maijā no pulksten 9:30. Atgādinājums komandām!!! Komandu sastāvi dalībai 2. posmā jāpiesaka līdz 4. maija pulksten 23:59!!!Pieteikšanās iespējama arī “Fans” sporta veikalos Rīgā, Ventspilī, Aizkrauklē, Cēsīs, Talsos un Jēkabpilī. Kalnu riteņbraukšanas piekritēji aicināti arī reģistrēt dalību “TREK” veloveikalā Rīgā, Brīvības ielā 111, Siguldas, Kuldīgas un Ikšķiles tūrisma un informācijas centros, kā arī Smiltenes sporta centrā un “Eži” veikalos Cēsīs un Valmierā.

Ikvienam velobraucējam, piesakot savu dalību sacensību mājas lapā www.velo.lv, būs iespēja ziedot līdzekļus Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijai. Dalībnieki, kuri būs ziedojuši labdarībasmērķiem, saņems īpašas atpazīšanās zīmes.Dodoties uz sacensībām, dalībnieki ar saviem auto aicināti iebraukt AS “VIRŠI-A” degvielas uzpildes stacijās un saņemt atlaidi degvielai 5 centi/litrā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+