Mobilā versija
-0.5°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
15. oktobris, 2015
Drukāt

Smiltsērkšķi – Latvijas jaunais zelts. Ilze Jurkāne ciemos Tukumā pie audzētājiem “Satori Alfa”

1. Atradumu vērts ceļojums

1no9
Publicitātes fotoPublicitātes foto

Lai iepazīstinātu Latvijas iedzīvotājus ar pašmāju izcilajiem, kvalitatīvajiem un ekoloģiskajiem produktiem, Rimi sadarbībā ar pazīstamo garšas eksperti Ilzi Jurkāni ir izveidojis video stāstu – īsfilmu sēriju “Latvijas gardākie stāsti”.

Tie ir veiksmes un pieredzes stāsti, kas ļauj iepazīt spilgtus Latvijas pārtikas produktu ražotājus, kuri piedāvā veselīgu, ekoloģisku un unikālu produkciju. Šie stāsti ir Ilzes Jurkānes dzīvas, vienkāršas un cilvēcīgas sarunas, ciemojoties pie ražotājiem un ceļojot latvisku garšu pasaulē.

Brauciens uz Tukumu, lai atklātu Latvijas jauno zeltu, bija patiešām atradumu vērts. Māris Selga, “Satori Alfa” īpašnieks, ir bijis ārsts, kurš pirms 12 gadiem izlēma aiziet no tradicionālās medicīnas.

Par to mēs viņam varam būt pateicīgi, jo viņš ir ieguldījis savu talantu, zināšanas, līdzekļus un darbu vērtīgā uzņēmumā.

Māra izveidotā smiltsērkšķu plantācija šobrīd ir 14 hektāru liela. Uz katra hektāra aug apmēram 1000 smiltsērkšķu koku vai krūmu. Ogas tiek pārstrādātas dažādos produktos.

  1. Atradumu vērts ceļojums
  2. Stāsts par smiltsērkšķiem jeb “Caur ērkšķiem uz zvaigznēm”
  3. Leģendas par smiltsērkšķiem
  4. No ārsta par dārznieku un ražotāju
  5. Veselības eliksīrs organismam
  6. Stāsts par garšu
  7. Cūkgaļas fileja ar karamelizētiem sīpoliem un smiltsērkšķiem
  8. Burkānu, puravu, gurķa salāti ar smiltsērkšķiem
  9. Saldējuma kokteilis ar smiltsērkšķiem un banāniem

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (1)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+