×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
29. augusts, 2012
Drukāt

Smirnovs turpina ar septīto vietu

Foto: tourdelavenir.comFoto: tourdelavenir.com

“Tour de l’Avenir” daudziernu velobraucienā U-23 valstu komandām otrajā 140 kilometrus garajā posmā Andris Smirnovs izcīnīja septīto vietu.

Šīs sacensības notiek zem “Tour de France” patronāžas un tiek uzskatītas par jauno braucēju Francijas tūri, tātad – vienas no prestižākajām U-23 sacīkstēm sezonas laikā.

Otrajā 140 kilometrus garajā posmā uz ziemeļiem no Lionas distances reljefs bija līdzens un uzvarētājs tika noskaidrots prognozētajā grupas finišā. Tajā lielisku taktisko izveicību nodemonstrēja holandieši, izcīnot visas trīs pirmās vietas, uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpjot Moreno Hoflandam. Otro dienu pēc kārtas pa grupas galvgali dzīvojās arī Andris Smirnovs un šoreiz tika vēl augstāk kā pirmajā posmā – septītais. Tomss Skujiņš finiša līniju šķērsoja 22. vietā, Jānis Dakteris – 24., Andžs Flaksis – 80, Toms Vosekalns – 111, Artis Pujāts – 124. “Septītā vieta ir labi, bet ne ļoti labi,” par paveikto izteicies Andris Smirnovs, atzīstot, ka finišs bijis piemērots augstas vietas izcīnīšanai, taču pieļauta kļūda pēdejā pagriezienā.

Kopvērtējumā līderpozīciju saglabāja Šveices riteņbraucējs Silvans Diljē. Flaksis viņam zaudē 56 sekundes un saglabā 17.vietu. Skujiņš kopvērtējumā atrodas 42.vietā, Smirnovs ieņem 58.vietu, 109.pozīcijā ir Dakteris, Pujāts ierindojas 124.vietā, bet Vosekalns pēdējā, 126.pozīcijā. Valstu vērtējumā Latvija 21 komandas konkurencē ir 11. vietā.

Trešdiena sportisti veiks 152 kilometrus garo trešo posmu, kura reljes jau vairs nebūs tik līdzens kā sacensību ievadā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+