Mobilā versija
Brīdinājums +2.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
8. maijs, 2014
Drukāt

“SMP Bank” pēc akcionāru maiņas būs jauns nosaukums – “Meridian Trade Bank” (1)

Foto: LETAFoto: LETA

"SMP Bank" filiāle Elizabetes ielā.

Latvijas “SMP Bank” līdz ar akcionāru maiņu turpmāk būs jauns nosaukums – “Meridian Trade Bank”, informēja bankas Mārketinga un produktu attīstības nodaļas vecākā speciāliste Jūlija Matvejeva.

Viņa pavēstīja, ka ir pabeigts akciju daļas pārdošanas darījums, kura ietvaros bankas mazākuma akcionāri ir iegādājušies daļu no  Krievijas bankai  “Severnij Morskoj Putj” (SMP) piederošajām akcijām. “Darījuma rezultātā SMP vairs nepieder “SMP Bank” akciju kontrolpakete, jo 51% akciju ir nonākušas mazākuma akcionāru īpašumā, kas ir Latvijas rezidenti – bankas vadības pārstāvji,”  norādīja Matvejeva.

Saistībā ar “SMP Bank” akcionāru struktūrā notikušajām izmaiņām ir mainīts  arī bankas padomes un valdes sastāvs un pieņemts lēmums mainīt bankas nosaukumu uz “Meridian Trade Bank”.

“Banka nodrošina norēķinu operācijas, maksājumus caur internetbanku un maksājumu kartēm, kā arī citus bankas finanšu pakalpojumus. Banka ir gatava savlaicīgi un pilnā apmērā izpildīt visas saistības pret saviem klientiem,”  piebilda Matvejeva.

Jau vēstīts, ka Finanšu un kapitāla tirgus komisija 24.aprīlī saņēma informāciju par samazinātu “SMP Bank” akcionāram SMP piederošo akciju skaitu līdz 49% no bankas balsstiesīgo akciju kopskaita. Akciju ieguvēji ir vairāki Latvijas rezidenti – “SMP Bank” vadības pārstāvji, kuri palielinājuši īpašumā esošo akciju skaitu, kas nepārsniedz 10% katram.

Pēc aktīvu apmēra “SMP Bank” 2013.gada beigās bija 15.lielākā banka Latvijā, liecina Latvijas Komercbanku asociācijas dati.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kā sauc jaunos īpašniekus???!!!

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+