Mobilā versija
+2.1°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
26. janvāris, 2016
Drukāt

SMS kredīts – ātri, ērti, vienkārši

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Tavs telefons var kalpot ne vien kā saziņas vai izklaides rīks, bet arī kļūt par virtuālu “maciņu”, jo ar tā palīdzību ir pieejams noderīgs pakalpojums – SMS kredīts. Šis ērtā un vienkāršā aizdevuma veids palīdz situācijās, kad ātri nepieciešami finanšu līdzekļi ārkārtas situācijām.

Ko nozīmē SMS kredīts?
Gandrīz visi SMS kredīti ir atkārtotie ātrie aizdevumi, jo pirmo reizi jebkurš aizdevējs vēlēsies pārliecināties par Tavu personību un noskaidrot maksātspēju. Lai to izdarītu, visbiežāk jāaizpilda pieteikums internetā, kurā jānorāda:

● Savi personas dati – vārds, uzvārds, personas kods;
● Konta numurs, kurā SMS kredīts būs jāieskaita;
● Mobilā telefona numurs, ar kura palīdzību turpmāk varēs saņemt SMS kredītu.

Pēc tam, kad šie dati būs iesniegti kredīta devējam, uzņēmums tos pārbaudīs un lems par to, vai SMS kredīts Tev var tikt piešķirts. Ja atbilde būs pozitīva, Tev būs jānosūta viens eiro cents no pieteikumā norādītā konta uz aizdevēja kontu. Tādējādi uzņēmums pārliecināsies, ka esi precīzi norādījis savus datus, kā arī būs drošs, ka aizdevums nonāks pareizajā kontā. Saņem pirmo kredītu, atmaksā laicīgi un turpmāk nauda ārkārtas situācijās Tev pie šī uzņēmuma būs pieejama ar vienas īsziņas palīdzību. Galvenais – kredīta pieprasījumu veikt tikai no tā mobilā telefona numura, kāds bija norādīts pieteikumā.

Kam piešķir SMS kredītu?
SMS kredīts un jebkurš cits īstermiņa aizdevuma veids ir pieejams tikai pilngadīgām personām. Daudzi uzņēmēji pat nosaka augstāku vecuma slieksni, norādot, ka personai, kas aizņemas naudu jābūt vismaz 20 vai 21 gadu vecam. Tāpat mēdz pastāvēt arī maksimālā aizņēmēja vecuma ierobežojumi, piemēram, SMS kredīts dažviet nebūs pieejams pensionāriem no 65 gadu vecuma. Lai noskaidrotu nosacījumus precīzāk ,ir iespējams izmantot divas iespējas:

1. Doties uz konkrētā uzņēmuma mājaslapu un sameklēt nosacījumu sadaļu;
2. Izmantot internetā pieejamās ātro kredītu salīdzināšanas vietnes, kurās kredītdevēju nosacījumi redzami vienuviet.

Ja vēlies, lai Tev vajadzības gadījumā būtu pieejams SMS kredīts, nepieciešams arī uzturēt tīru kredītvēsturi, laicīgi veicot kredītu atmaksu. Kredīta devēji izskata Tavas iepriekšējās kredītsaistības un gadījumā, ja ir aizdomas par to, ka Tava maksātspēja nav atbilstoša, kredītu var arī atteikt.

Pievienot komentāru

Cūku mēris neārstējams, bizness atjaunojams (4)Cilvēciskais faktors spēj pārvarēt ikvienu biodrošības barjeru
Sāk kriminālprocesu par cūku inficēšanos ar ĀCM Krimuldas saimniecībā (2)Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu par Krimuldas novada saimniecības "Rukas" audzēto cūku inficēšanos ar Āfrikas cūku mēri (ĀCM).
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (19)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+