Smukulim 35.vieta Kataras sacensību individuālajā braucienā 0

Latvijas profesionālais riteņbraucējs Gatis Smukulis no Krievijas vienības “Katjuša” otrdien izcīnīja 35.vietu Kataras daudzdienu velobrauciena (UCI kat.2.HC) trešajā posmā, kurā sportisti veica 10,9 kilometrus garu individuālo distanci.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
Neviens to pat nenojauta – pasaulē populāros kosmētikas produktos vēzi izraisošas ķīmiskas vielas 800 reižu pārsniedz normu 33

Uzvaru svinēja Nīderlandes sportists Nikijs Terpstra no “Etixx – Quick Step” vienības, kurš finišēja pēc 14 minūtēm un trim sekundēm, bet Smukulis viņam zaudēja 50 sekundes.

Pēc trešā posma par kopvērtējuma līderi kļuvis tieši Terpstra, bet Smukulis pakāpies uz 60.pozīciju, atpaliekot par astoņām minūtēm un 12 sekundēm. Kataras velobrauciens sešu posmu garumā ilgs līdz piektdienai.

Pērn Smukulis šī velobrauciena kopvērtējumā ieņēma 89.vietu. Latvietis jau kopš 2009.gada, kas bija viņa pirmā sezona profesionālā līmenī, sacensību gadu iesāk tieši ar Kataras daudzdienu velobraucienu.