Foto – Juris Kalniņš

Snaiperis Karašausks 0

Latvijas futbola čempionāta vadībā joprojām ir “Skonto”, kas Rīgā ar 3:1 pārspēja Jūrmalas “Spartaku”.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Saules uzliesmojumu dēļ Zemi pārņēmusi spēcīga magnētiskā vētra. Cik dienu tā plosīsies?
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija

Spēles sākums laukuma saimniekiem nebija veiksmīgs, jo piektajā minūtē bumba no aizsarga Renāra Rodes ielidoja pašu vārtos, taču puslaika beigās Artūrs Karašausks (attēlā) panāca izlīdzinājumu. 59. minūtē par otro dzelteno kartīti no laukuma tika noraidīts “Spartaka” futbolists Romāns Mickevičs, un pēc tam rīdziniekiem 11. uzvaru 16 aizvadītajās spēlēs nokārtoja Ruslans Mingazovs un vēlreiz Karašausks, kurš ar 12 gūtajiem vārtiem ir labākais snaiperis turnīrā. Tabulā “Skonto” par trim punktiem apsteidz FK “Ventspils”, kam gan viena spēle rezervē.

FC “Jūrmala” Slokā ar 3:1 (1:0) uzvarēja “Liepājas metalurgu”, krievu leģionāram Sergejam Časovskim pirmie divi vārti šosezon. Ilūkstes NSS – Daugavpils “Daugava” 0:2 (0:1).

FUTBOLS

LATVIJAS ČEMPIONĀTS, “SMScredit.lv virslīga”

1. “Skonto” 38 (16 spēlēs), 2. FK “Ventspils” 35 (15), 3. Rīgas “Daugava” 34 (17), 4. Daugavpils “Daugava” 33 (16), 5. “Spartaks” 23 (17), 6. “Liepājas metalurgs” 22 (15), 7. FC “Jūrmala” 17 (16), 8. “Metta/Latvijas Universitāte” 8 (17), 9. Ilūkstes NSS 8 (16), 10. FK “Jelgava” 7 (17).