Latvijā
Rīga

Sniedz sīkākas ziņas par ugunsgrēku “Gaiļezerā”3

Foto – LETA

Vakarnakt, slimnīcas “Gaiļezers” stacionāra pagrabstāvā notikušais ugunsgrēks, nozīmīgus postījumus nav radījis, aģentūrai LETA pavēstīja slimnīcas pārstāve Aija Lietiņa.

Lietiņa norādīja, ka elektroinstalācijas bojājumi, kas bija radušies pēc ugunsgrēka, ir novērsti un stacionārs turpina darboties tāpat, kā pirms ugunsgrēka.

Tāpat viņa paskaidroja, ka ugunsgrēks neizcēlās Intensīvās terapijas klīnikas pagrabstāvā, bet gan stacionāra “Gaiļezers” pagrabstāvā, kurš atrodas zem klīnikas, līdz ar to tiešas saistības klīnikai ar to neesot.

Kā ziņots, vakar, īsi pēc pusnakts, plkst.0.16, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Hipokrātu ielu, kur 11 stāvu ēkas pagrabā bija izveidojies sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka pagrabā deg mēbeles sešu kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēku izdevies likvidēt plkst.3.28.

Pēc ugunsgrēka radušies funkcionāli bojājumi elektroinstalācijā, tāpēc septiņi pacienti no Intensīvās terapijas klīnikas pārvesti uz stacionāra “Gaiļezers” Toksikoloģijas un sepses klīniku, kur iespējams nodrošināt līdzvērtīgu aprūpi..

LA.lv