Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
24. janvāris, 2015
Drukāt

Sniega dziļums Alūksnē pieaudzis līdz 24 centimetriem

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Ilustratīvs attēls

Sniega segas biezums Alūksnē pieaudzis no 19 centimetriem 23.janvāra rītā līdz 24 centimetriem 24.janvāra rītā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra mērījumi.

Zosēnos sniega krājumi palielinājušies no 12 līdz 15 centimetriem, Skrīveros – no pieciem līdz deviņiem, Daugavpilī – no sešiem līdz astoņiem centimetriem. Cēsu apkaimē sniega segas biezums nav mainījies un aizvien ir desmit centimetru.

Pēdējā diennaktī sniega sega kļuvusi biezāka visā Latgalē un Sēlijā, kā arī daļā Vidzemes.

Savukārt valsts rietumu un centrālajā daļā sniega krājumi nav papildinājušies un vietām nedaudz sarukuši. Kurzemē, Vidzemes piekrastē un Zemgales lielākajā daļā zemi klāj 0-5 centimetri sniega, tostarp Rīgas centrā saglabājas divus centimetrus plāna sniega kārtiņa.

Svētdien daudzviet snigs un sniega sega kļūs nedaudz biezāka. Jaunās nedēļas sākumā nokrišņu būs maz, vēlāk palaikam gaidāms sniegs, bet tas arī nedaudz kusīs, prognozē “Global Forecast System”.

Pievienot komentāru

Jānis Rukšāns politikas vietā izvēlējās puķu dobes"Ir reizes, kad naktī nevaru aizmigt – jādomā par to, ka pie mums tik daudz kas ir izcūkots," saka Jānis Rukšāns, viens no Latvijas Tautas frontes (LTF) dibinātājiem.
Dīķī noslīcis cilvēksVakar dīķī Maltas pagastā, Rēzeknes novadā, noslīcis cilvēks.
Draugiem Facebook Twitter Google+