Mobilā versija
+1.1°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
18. janvāris, 2015
Drukāt

Sniega segas biezums Alūksnē sasniedzis 18 centimetrus

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Latvijas lielākajā daļā sniega nav vai arī tā biezums ir mazāks par vienu centimetru, bet Alūksnē sniega kārta pēdējā diennaktī kļuvusi par pieciem centimetriem biezāka, sasniedzot 18 centimetru, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Kurzemē, Zemgalē, Vidzemes piekrastē un lielā daļā Latgales sniega ir maz vai nemaz. Cēsu apkaimē saglabājas vidēji astoņus centimetrus bieza sniega kārta, Vidzemes augstienē ir ap desmit centimetriem sniega.

Šīs nedēļas sākumā sniegs bija visā valstī, daudzviet Vidzemē un Latgalē bija 16-21 centimetru dziļš sniegs, Alūksnē zemi klāja pat 25 centimetrus bieza sniega sega. Nedēļas gaitā lielākā daļa sniega izkusa, paaugstinot ūdens līmeni upēs.

Nākamnedēļ gaidāms neliels sals un dažbrīd nedaudz snigs, prognozē sinoptiķi.

Pievienot komentāru

Brīnumains stāsts: Daugavas krastā izskalots pensionārs pēc trim bezcerības dienām sagaida savu glābēju (4)Kāds 85 gadus vecs vīrs pierādījis, ka spēcīga vēlme dzīvot ļauj paveikt brīnumainas lietas. Trīs dienas un divas naktis viņš, spītējot aukstumam, vēries tālumā un cerējis, ka kāds pamanīs viņu un viņa krastā izsviesto laivu, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+