Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
18. janvāris, 2015
Drukāt

Sniega segas biezums Alūksnē sasniedzis 18 centimetrus

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Latvijas lielākajā daļā sniega nav vai arī tā biezums ir mazāks par vienu centimetru, bet Alūksnē sniega kārta pēdējā diennaktī kļuvusi par pieciem centimetriem biezāka, sasniedzot 18 centimetru, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Kurzemē, Zemgalē, Vidzemes piekrastē un lielā daļā Latgales sniega ir maz vai nemaz. Cēsu apkaimē saglabājas vidēji astoņus centimetrus bieza sniega kārta, Vidzemes augstienē ir ap desmit centimetriem sniega.

Šīs nedēļas sākumā sniegs bija visā valstī, daudzviet Vidzemē un Latgalē bija 16-21 centimetru dziļš sniegs, Alūksnē zemi klāja pat 25 centimetrus bieza sniega sega. Nedēļas gaitā lielākā daļa sniega izkusa, paaugstinot ūdens līmeni upēs.

Nākamnedēļ gaidāms neliels sals un dažbrīd nedaudz snigs, prognozē sinoptiķi.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+