Mobilā versija
+17.1°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
11. janvāris, 2016
Drukāt

Sniegputeņa dēļ apgrūtināti braukšanas apstākļi visā Latvijā

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Sniegputeņa dēļ ir apgrūtināti braukšanas apstākļi visā Latvijā, liecina uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” informācija.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi ir uz Ventspils šosejas no Jūrmalas līdz Ventspilij, kā arī uz Liepājas šosejas – no Pienavas līdz Liepājai un tālāk līdz Lietuvas robežai.

Ar apgrūtinātu braukšanu jārēķinās, arī dodoties uz Kandavu, Sabili, Stendi un Kuldīgu.

Vakarpusē apgrūtināta braukšana ir gan uz Jelgavas, gan Bauskas šosejas līdz pašai robežai. Tāpat jāuzmanās, braucot pa Daugavpils šoseju, kā arī apgrūtināta braukšana ir gandrīz līdz Ilūkstei. Sniegs traucē satiksmi, arī dodoties no Jēkabpils uz Atašieni un braucot pa Tinūžu-Kokneses ceļu.

Arī dodoties pa Ainažu ceļu, jārēķinās ar sniegotiem ceļiem. Pa Valmieras šoseju drošāka braukšana ir no Raganas tālāk līdz Valmierai un Vidzemes šoseju no Siguldas līdz pat Veclaicenei.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (1)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Draugiem Facebook Twitter Google+