Latvijā
Sabiedrība

Sniegputenis plosa Latviju: Jaunākā informācija par situāciju uz ceļiem un Rīgā 16

Foto LETA

Ar jaunāko informāciju papildināts viss teksts

Sniega dēļ braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem autoceļiem joprojām ir apgrūtināti teju visā Latvijā, liecina VAS “Latvijas valsts ceļi” apkopotā operatīvā informācija, kas tiek apkopota sadarbībā ar “Waze.com”.

Ap plkst.21 apmierinoši braukšanas apstākļi ir tikai pa autoceļu A11, kas savieno Liepāju ar Lietuvas robežu, pa Tallinas šoseju posmā no Tūjas līdz Igaunijas robežai, pa Valmieras šoseju posmā no Strenčiem līdz Valkai, kā arī pa Vidzemes šoseju no Virešiem līdz Igaunijas robežai. Tāpat braukšanas apstākļi ir apmierināti autoceļa P27 Smiltene-Gulbene posmā no Lācītēm līdz Gulbenei.

Turpretim Rīgā vakarā braukšanas apstākļi ir uzlabojušies. Ap plkst.21 pārvietošanās ar transportlīdzekļiem ir stipri apgrūtināta tikai atsevišķos galvaspilsētas ielu posmos. Vairākas galvaspilsētas ielas ir apledojušas.

Putenis Rīgā ir mazinājies un saskaņā ar meteorologu prognozēm tas drīzumā rimsies, taču spēkā pieņemsies sals.

Autovadītājiem šajos apstākļos jābūt īpaši piesardzīgiem, izvēloties braukšanas apstākļiem atbilstošu ātrumu un distanci, kā arī izvairoties no strauju manevru veikšanas.

Saistītie raksti
Galerijas nosaukums

Jau ziņots, ka ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 206 AS “Latvijas Autoceļu uzturētājs” ziemas dienesta tehnikas vienības, kuras tīra ceļus un kaisa tos ar pretslīdes materiāliem.

LVC informē, ka valsts centrālajā daļā strādāja 61 tehnikas vienība, Kurzemē 90, Latgalē 43, savukārt Vidzemē – 12.

Savukārt Rīgā uz ielām strādā 59 ziemas tehnikas vienības. Pašreiz turpinās maģistrālo ielu tīrīšana, bet naktī tiks tīrītas arī rajonu ielas.

LA.lv