Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
25. septembris, 2015
Drukāt

Sniegs atbalstu prostitūcijā iesaistītām sievietēm (2)

prostitutas

Biedrība “Papardes zieds” sākusi projektu, kura laikā līdz 60 prostitūcijā iesaistītām sievietēm plānots sniegt konsultācijas un atbalstu dažādos jautājumos, kā arī piedāvāt ārsta pakalpojumus.

Kā aģentūru LETA informēja biedrībā, projekta īstenošana sākta jau 1.septembrī. To atbalsta arī Sabiedrības integrācijas fonds. Turklāt šis ir jau trešais šāda veida projekts, kura mērķa grupa ir sievietes, kas pakļautas augstam riskam inficēties ar HIV un seksuāli transmisīvajām infekcijām, proti, prostitūcijā iesaistītās sievietes. Plānots, ka projekts norisināsies sešus mēnešus.

Projekta īstenošanai piešķirtais līdzfinansējums ir 19 841 eiro.

Tā laikā katrai sievietei tiks nodrošināta individuāla pieeja, informējot, sniedzot konsultācijas, atbalstu un piedāvājot ārsta pakalpojumus. Projekta laikā plānots palīdzēt līdz 60 sievietēm, kā arī veicināt riskam pakļauto sieviešu iesaisti sociālās palīdzības un veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanā.

Projekta gaitā tiek plānotas arī apmācības sociālo dienestu darbiniekiem ar projektā gūtās pieredzes analizēšanu, noslēguma diskusija un interešu aizstāvības darbs, rosinot izmaiņas politikas plānošanas dokumentos. Tāpat plānotas tikšanās ar pašvaldības un valsts institūcijām jautājuma aktualizēšanai un sakārtošanai.

Šobrīd regulārs darbs ar prostitūcijā iesaistītām personām netiek nodrošināts, un projekta īstenotāji cer panākt situācijas uzlabošanos.

Projekts norisināsies Rīgā, Deglava ielas apkārtnē. Tajā vienlaikus iesaistīti vairāku institūciju darbinieki – nevalstisko organizāciju pārstāvji, ārsti, sociālie darbinieki.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vai cilvēcīgāk nebūtu atļaut publiskos namus ar veselības pakalpojumiem, ar nodokļu nomaksām, nekā ļaut ši pakalpojuma sniedzējām mētāties pa ceļmalām, kas rāda visai nepievilcīgu Latvijas seju.

  2. cels kvalifikāciju?

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (30)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+